• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RL mapa / Runetime

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Witam mam taki problem a może raczej pytanie ile pamięci zajmuje rl mapa + (yalahar/gengia/pyre/oren ~96MB) podczas odpalania silnika ponieważ gdy odpalam w domu to dochodzi do około 4GB ram i wyskakuje runetime error. Wie ktoś czy da się coś zrobić żeby ta mapka się wczytała i odpalił się serwer?

Tak wiem temat głupi i dający pole do popisu dla hejterów ale liczę że znajdzie się ktoś kto w jakiś sposób pomoże.
 
system 32 bitowy - zainstaluj 64 .
 
Heh teraz reinstalka systemu nie wchodzi w grę :/ może coś ogarne jeszcze, mapa bez spawnów wczytuje się (Map loading time: 356.328 seconds.) ze spawnami wywala runetime error

@Elf
Windows XpP
 
Po nadpisaniu plików: actions.xml, creaturescripts.xml i globalevents.xml silnik się normalnie odpalił ale jeśli będę miał potem jakieś problemy z uruchomieniem go to pewnie skorzystam z -DLARGEADDRESSAWARE (Czy to aby nie chodziło o /LARGEADDRESSAWARE ? )
Mam jeszcze takie pytanko, miał bądź ma ktoś dedyka Q-1T i może powiedzieć czy Rl mapa na nim ruszy (przy ilu graczach dedyk zaczynał nie wyrabiać?)
Dzięki za pomocne wypowiedzi.
 
Back
Top