• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RL Mapy - co Wy w nich widzicie ?

Matrix Powraca

Banned User
Joined
Feb 6, 2013
Messages
107
Reaction score
0
Zważając na to że jest wiele OTSów z RL Mapami...a jeden ma np 500 graczy a drugi 10....

To mam następujące pytanie:

Na co zwracacie uwagę podczas wybierania tego własnie OTS , z tą samą RL mapą...

Bo np. evo to rozumiem, każdy swoją mape da , swoje questy itd...ale czym odróżnić jakościowy RL serwer od lipy ? Czemu na jednym gra xxx graczy a na drugim x.. ?
 
Krótko i na temat - to lubie.

a ja lubie wasze posty :I

#temat
hajs, hajs, hajs

teraz onlajny to gildie, bo adminy to debile, a teraz ilość online zależy ile admin hajsu wyjebie na reklamy i ile dzieciom wyobieca, że im niewiadomo co da i odpowiednio w chuja zrobi ;p
 
a ja lubie wasze posty :I

#temat
hajs, hajs, hajs

teraz onlajny to gildie, bo adminy to debile, a teraz ilość online zależy ile admin hajsu wyjebie na reklamy i ile dzieciom wyobieca, że im niewiadomo co da i odpowiednio w chuja zrobi ;p


Szczera prawda z obiecywaniem :)
 
Witam.

Czytając Wasze opinie na temat muszę się wypowiedzieć...

Czym się różni Serwer RL od Innego RL ?

Na dobrym serwerze gdzie gra np 500 ludzi wszystko musi być jak najbardziej zbliżone do Real Tibi... Czyli max z RL...
Ja np nie interesuje sie mapami RL ale kolega tylko na owych gra.. Zwraca uwagę głównie na szczegóły mapy.. Czy ścieżki są takie same ( i te główne jak i skróty ) czy respawny sa na swoim miejscu itd itd...
Drugą najważniejszą sprawą są rate...
Sredni exp, maly skill, low mlvl...
Przy tych dwóch wystarczy trochę zaangażowania Administracji i serwer na pewno sie utrzyma..

Btw. Nie wszyscy Admini to debile...

Pozdrawiam and Powodzenia ;-)

From my iPhone 5 :-*
 
jakie rl mapy? teraz jest hexana na ktorej sa 700 lvle i shadowcores gdzie nie ma respu, od tygodnia szukamy rl mapy do pogrania i nie ma nic procz w/w i jeszcze kilka nic nie znaczacych otsow gdzie nikt nie gra
 
Nie to że fejmuje bo nie flejmuje ale z tego co wiem to feba i premiera mialy gówno wspólneg z real tibią, to nie pieprz, a mieli po 1000 na start :)
 
Last edited:
no mialy po 1k na start bo byly w miare stabilne, exp stage byl taki ze nie bylo 400 lvli ale tez nie musialo sie tydzien wbijac 200 lvla i sie meczyc bo jak bede chcial sie meczyc to pojde do cipsoftu proste co? i bez itemow dalo sie grac a dzieci jak kupowaly to nie softy a cale eq i po kilka addon dolli i koszty sie wyrownywaly
 
jak juz tak rozmawiamy na temat RL Map to zgadzam sie z wami, ze teraz malo jest porzadnych serwerow real map, a jak sa to sa przeludnione lub za wysokie poziomy. Ze znajomymi od stycznia pracowalismy nad projektem real map i w sobote bedzie start. Profesjonalny dedyk, podejscie do graczy no i oczywiscie zaloga. Zerknijcie na orginalny temat: http://otland.net/f43/france-alagnia-8-6-real-adventure-starts-here-183703/. Pozdro.
 
rl mapy, zależy od punktu widzenia, jeden postawi 8.6, drugi 9.8, jeden postawi pod zarobek, drugi, żeby zadowolić graczy, aczkolwiek tych drugich jest o wiele mniej :)
 
jakie zadowolic graczy, nikt stad nie jest swietym mikolajem zeby zadowalac bande 16 latkow ktorzy beda cie wyzywac za to ze cos nie dziala. hajs sie liczy bo nikt tu z fundacji nie jest, a "orsh" itemy z sms shopa sie powoli wyrzuca zeby im nie przeszkadzaly a softy i lalke tak czy inaczej kupia i hajs sie bedzie zgadzal, zadne zadowalanie graczy.
 
Są jeszcze też ludzie jak Gitu lub Crypton, którzy prócz zarobku robią coś z pasji, czy coś co lubią.
 
Chyba coś co im daję dobry zarobek jak jest dobry hajs to i starać się chce i ulepszać serwer :)
 
a powiedz ilu graczy maja ci co robia to z pasji?

teraz jest dosc sporo, pierwszy lepszy przyklad

21123
 
Back
Top