• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RL Mapy - co Wy w nich widzicie ?

nie rob sobie zartow, otslist.eu to jeden wielki spoof. Pokaz jakis serwer robiony z "pasji" u xinna
 
wedlug mnie teraz trudno znalezc kogos takiego jak z pasja do tibi - oczywiscie jest jakas mala pasja bedzie to prawie wogole niezauwazalne poniewaz to wszystko wokol jest za male i za malo jest takich przypadkow zeby akurat ktos taki zrobil cos porzadnego, a jak ktos ma duzo graczy to juz to jest auto-motywacja i serwer coraz lepiej sie rozwija i to mozna porownac do pasji, przyklad: komu by chcialo sie robic codziennie updaty,eventy itd dla 20 osob? jak jest z 200 online dziennie to dodatkowa motywacja, jak hoster widzi ze gracze sa zadowoleni z jego pracy i gra duzo osob to dodatkowa motywacja i sie toczy dalej wszystko. sam juz nie wiem co za wypociny napisalem calkowicie sie pogubilem :p
 
wedlug mnie teraz trudno znalezc kogos takiego jak z pasja do tibi - oczywiscie jest jakas mala pasja bedzie to prawie wogole niezauwazalne poniewaz to wszystko wokol jest za male i za malo jest takich przypadkow zeby akurat ktos taki zrobil cos porzadnego, a jak ktos ma duzo graczy to juz to jest auto-motywacja i serwer coraz lepiej sie rozwija i to mozna porownac do pasji, przyklad: komu by chcialo sie robic codziennie updaty,eventy itd dla 20 osob? jak jest z 200 online dziennie to dodatkowa motywacja, jak hoster widzi ze gracze sa zadowoleni z jego pracy i gra duzo osob to dodatkowa motywacja i sie toczy dalej wszystko. sam juz nie wiem co za wypociny napisalem calkowicie sie pogubilem :p

np. mi by się chciało robić coś fajnego nawet z 20 graczami
 
hexana.net ambera.net telania.net classic.otserv.net chyba jedyne najlepsze otsy rl map ;p innego tak dobrego nie widzialem :p
 
i to ze sredni lvl to 400 a na ob biegaja 700 lvlami i caly ekran ludzi ich nie moze zabic?
 
Z otsów 8.6 tylko i wyłącznie warta uwagi jest vestia, ani jeden inny. Nawet hexana bo tam już nie ma sensu grać. Przyszłościowe otsy to pod najnowszą tibię takie jak reptera, a takie robią osoby co coś potrafią/
 
Z pasji to chyba dbl ale to już naprawdę legenda chyba najdłuższy stażem ots który ma ciągle 150+ osób.
 
@kentahinio

Nie liż mu już tak dupy.

A co do tibii i pasji to chyba jest z wami coś nie tak, ja dla 50 osób potrafie robić update / eventy itp. ale nazywam to hobby nie pasja, nie mylcie pojęć.
 
No właśnie czemu zaprzestałeś hostować oraculum < chyba jakoś tak szło.
 
@kentahinio

Nie liż mu już tak dupy.

A co do tibii i pasji to chyba jest z wami coś nie tak, ja dla 50 osób potrafie robić update / eventy itp. ale nazywam to hobby nie pasja, nie mylcie pojęć.
Zamknij pysk naplecie, bo zacznijmy od tego, że nie gram w tibię i mam wyjebane w otsy, śledzę poprostu z ciekawośći i widzę kto coś robi a kto siedzi z tłustą pizdą jak taki skeyba i tylko klika run. Dupe lizać, dobre sobie, ciekawi mnie jeszcze po co miałbym to robić.
 
@kentahinio

Nie liż mu już tak dupy.

A co do tibii i pasji to chyba jest z wami coś nie tak, ja dla 50 osób potrafie robić update / eventy itp. ale nazywam to hobby nie pasja, nie mylcie pojęć.

nie kozacz tak, robiłem updaty dla 15 osób i mniej xD i się trzymał serv parę miechów, tak, że się zwracał
 
To tak

Opis na otservlist.org <nie lubie czegos a'la best rl map ever etc>
Nazwa/Ip < nie loffciam fadhdj-no-ip.br.eu.com.de>
Strona, niezaspamowana, dobre tlo, przejrzysta
Sms Shop, ( Itemy normalmy wyglad, normalne wartosci ataku, regenerki, protectiony, nie skopiowany etc.
Systemy
Rate.
na Tyle.

@Edit, kurde sorry napisalem nie na temat :D
napisalem jak selekcjonuje otsy
 
Back
Top