• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RME- KTO UŻYWA.. 8.6 Prosze zajrzyj!

DVEagle

New Member
Joined
Aug 29, 2009
Messages
95
Reaction score
3
Location
PoLand
Witam! CZY ISTNIEJE JAKIKOLWIEK MOD DO RME DZIAŁAJĄCY POD 8.6 I ZGODNY Z TFS'EM LUB JAKIMKOLWIEK SILNIKIEM??
Próbowałem Daron's mod ale ŻADEN!! (kurwa żaden!!) silnik nie obsługuje jego items.otb ;/
Masakra, nie mogę przez to żyć.
Moja egzystencja wisi na włosku..

EWENTUALNIE: Macie jakieś własne modyfikacje pod RME2.1 (8.6) byle na zgodnym item.packu z TFS (albo jakimkolwiek innym silnikiem...) ?
 
Co, zespół amotywacyjny już masz od bakania? Szukaj albo exiva"grubejointy2 i masz lipe ;/..
Nie no, weźcie sie postarajcie bo mam tyle pomysłów na mape a gówno moge zrobić przez to zjebane rme.
 
Items.OTB podczas startu sie niby ładuje, tylko, ze z MASĄ BŁĘDÓW.. No i potem chodząc po mapce wypierdala mi debugi w grze, więc nie wiem czy usunięcie zgodności items jednocześnie usunie te debugi hmm? I nie mam chyba source do tego tfsa ;/ "theforgottenserver8.6V3"
 
Co, zespół amotywacyjny już masz od bakania? Szukaj albo exiva"grubejointy2 i masz lipe ;/..
Nie no, weźcie sie postarajcie bo mam tyle pomysłów na mape a gówno moge zrobić przez to zjebane rme.
to ja sie urodzilem z tym zespolem XD
 
MOD DO RME - W standardowym RME nie masz opcji np. autoborderowania Earth Mountain (czerwonej skały), są mody do RME które dodają ci nowe możliwości do palety..

ZNALAZŁEM KOMPROMIS.. Przejebałem chyba wszystkie silniki na 8.6 i OTXServ okazał się takim, którego items.otb są zgodne z RME i DA SIĘ wtedy używać moda :)..
Niestety TFS jest niereformowalny i sie nie nadaje zwyczajnie do tego ..
 
to ja sie urodzilem z tym zespolem XD

Tyy, to gratulacje, że w ogóle zabrałeś się do pisania tego posta :D.

BTW. Wie ktoś jak zrobić, żeby każde nowe konto dostawało 5 dni pacca na początek?
 
ta, zrób skrypt onLogin

if getplayerstoragevalue(cid, jakis_storage) < 1 then
doPlayerAddPremiumDays(cid, 5)
setPlayerStorageValue(cid, jakis_storage, 1)
end



btw mam sporo modów chyba, tzn kiedyś miałem, teraz to niewiem, ale napewno skałki ziemne mam
 
Up: w ten sposób można sobie nabić dużo. Robisz postać, logujesz, usuwasz i następna. W aac się da zrobić a jeśli używa wbudowanego to też się da ale nie robiłem jeszcze
 
Up: w ten sposób można sobie nabić dużo. Robisz postać, logujesz, usuwasz i następna. W aac się da zrobić a jeśli używa wbudowanego to też się da ale nie robiłem jeszcze

heh no rzeczywiście, zapomniałem, że to doładowuje na całe konto, a nie na osobną postać xD

hm, to możesz zrobić coś takiego przy zakładaniu konta, że od razu przy robieniu ustawia premium_days na 5 czy coś takiego
 
Back
Top