• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RME Linux

Moqill

czejwone jabjuszko to ja!
Joined
Jan 4, 2008
Messages
1,016
Reaction score
22
Witam.
Mam problem, a mianowicie jak wcisnę klawisz +/- to poziom nie przechodzi up/down.
Przeszukałem cały polish broad i znalazłem to:
echo allow using num keyboard for <User> > sudo /etc/network/interfaces /etc/init.d/networking restart
lecz to nie działa.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
 
Lol uderz się w twarz! Co ma siec do klawiatury? Spróbuj w /etc/X11/xorg.conf ustawić klawiaturę?
Code:
Section "InputDevice"

    # generated from default
    Identifier     "Keyboard0"
    Driver         "keyboard"
    Option         "XkbRules" "xorg"
    Option         "XkbModel" "pc104"
    Option         "XkbLayout" "pl"
EndSection
Może coś masz źle ustawione ;s
 
Witam.
Mam problem, a mianowicie jak wcisnę klawisz +/- to poziom nie przechodzi up/down.
Przeszukałem cały polish broad i znalazłem to:

lecz to nie działa.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
a robiłeś reinstall?
 
Lol uderz się w twarz! Co ma siec do klawiatury? Spróbuj w /etc/X11/xorg.conf ustawić klawiaturę?
Code:
Section "InputDevice"

    # generated from default
    Identifier     "Keyboard0"
    Driver         "keyboard"
    Option         "XkbRules" "xorg"
    Option         "XkbModel" "pc104"
    Option         "XkbLayout" "pl"
EndSection
Może coś masz źle ustawione ;s


bo ja kiedys tak napisalem jakiemus debilowi a moqill nie skojarzył pewnie xD
 
Nie wiem tak ktoś radził tak zrobiłem. Też się zdziwiłem ale tonący brzytwy się trzyma :).
 
Bo to jest wersja RME Beta i im zależy żeby ich wersje Remere Map Edition były stabilne tylko pod Łindowsa a pod Liniuxa nie ;/ :peace:
 
Zauważyłem nową rzecz jak wcisne +/- to wbija poziom wyzej/nizej a pozniej powraca do wczesniejszego stanu... ;/
 
Back
Top