• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RME Map edytor

Nerkoerko

Banned User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
402
Reaction score
5
Location
Polska
Witam, dobry...
Wiecie może dlaczego mi rme przymula tnie się tak że nic nie da się robić ... to nie jest wina sprzętu bo ma 4 GHz i 4 ram ... karta graficzna 512mb geforce 7300 GS wyłączyłem wszystko użycie ramu 400 system windows 7...
Raz tylko przypadkiem odpalilem mape ... i wszystko było git to mnie zdziwiło minimalnie zamulał było to zaraz po odinstalowaniu nero...
Ale nadal nie rozumiem dlaczego tak jest ... Wywaliłem wszystkie śmieci z dysku mam tylko mape i system nic więcej.
Sterowniki wszysytkie wgrane aktualizacj esystemu też. Hmmm wyłączyłem pokazywanie house title spawn creatures itd ale nadal to samo. Jakieś pomysły?
Edit#1 Dodam że przy zmianie rozdzielczosci na 800x600 tnie się minimalnie:p
Edit#2 Gdy zmieniam wielkość ekranu rme na mniejszy to nic nie muli przy wiekszym około 50% 1/2 ... ekranu już muli przy 1/1 muli w huj
 
Sprawdź na liście procesów ile pamieci RAM używa edytor map. Wszystkie aktualne kratki są przechowywane w tej pamieci i jeśli wczytujesz dużo mape to procesorowi może troche brać szukanie.
 
to nie ważne czy mapa ma 100 mb czy 1mb zawsze jest to samo :p i musze pracować w takim małym oknie a to jest nie wygodne ;/
rl map zjada mi 1.2 ram
 
Mi tak muliło jak nie miałem sterowników od karty graficznej, sprawdź czy ty masz wszystkie stery;p
 
Mam wszystkie stery, dysk jest czysty. Jak będę miał czas wyczyszcze go jeszcze raz zobaczymy czy nadal to samo będzie chociaż jak go kupiłem nowego ledwo po odpaleniu kilka dni .. jak ściągnełem rme to miałem taki sam problem tzw to jest od początku. Nie wiem czy to możne gdzieś w rme poustawiać jakieś ustawienia czy coś. Z oficial page :x
 
Odpal program, i ustaw my wysoki priorytet. Może to coś da gdy, komputer będzie się skupiał wyłącznie na tym procesie. Ale jeśli mówisz, że to nie zależne od mapy - to problem nie będzie związany z RAM i mocą obliczeniową. Też mi się nie wydaje, że to karta graficzna, bo do obsługi okien Windowsa nie trzeba mieć super-karty graficznej i super-nowych sterów.
 
Mi kiedyś RME też się cieło a byłem po formacie. A wtedy kompa miałęm 100% sprawnego, więc huj wie czemu.
 
Piorytet też prubowałem nic to nie daje nie wiem czemu tak jest :x pozostaje mi tylko siedzieć w małym oknie :(
 
Robiłem tak w win 7 akutmatyka ;x samo sie szuka ;p stery wszystko mam wszystko poinstalowane :X
 
Up dzięki użyłem boostera 3jke i ccleaner potem aktualizacje karty graf sterow użycie ramu 400 mam i śmiga na całym ekranie :D : DDDD :D teraz można sie bawić dziekuje :D Dzieki wszystkim za pomoc
 
Back
Top