• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RME problem z 8.60

Dragonas1

New Member
Joined
Jul 1, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Witam,
zawsze robiłem mapki pod 8.54 jednak bardzo chciałbym przerzucić się w końcu na 8.70 ...
Mam jednak kilka problemów z wczytaniem tibii 8.7.

Czytałem kilka poradników jak przejść na 8.7 i w każdym było, że najpierw trzeba 8.60 no więc na razie z tym mam problem, gdy wczytuje w RME 2.1 tibie 8.6 to są błedy "Couldn't load tibia.dat" <- czy cos w tym stylu. Z tego co czytałem dośc duzo osób ma z tym problem. Na pewno ktoś ma podobny problem! Proszę o pomoc!!

Ci którzy chcą tu napisać w celu nabicia posta lub jakieś głupoty niech wypierdalają, chcę by temat był przejrzysty, bo nie jednej osobie się on przyda.

PS: Ściągałem kilka razy RME (przeinstalowywałem itp itd), oraz tibie 8.60 też, więc na 100,00% mam dobrą wersję.
 
Last edited:
file>preferences>client version i odznaczasz check file singnature
potem wez pod tibie 8.6 wczytaj pliki z tibi 8.7 i tyle potem tylko mapke przestaw na 8.6 co w zeczywistosci da ci 8.7
 
sęk w tym, że nie mogę wczytać 8.6 do map edytora.
Między innymi pojawia się błąd:
Couldn't load tibia.dat
To nie jest wina tibii, bo dobrze ją zainstalowałem, nawet kilka razy to robiłem, a różnych stron ją pobierałem.
 
for (i=0;i<all_up;rep++,i++) {}

Już sobie poradziłem. Co dziwne zrobiłem identycznie tak samo jak wcześniej próbowałem. Nie wiem czemu zadziałało ...
Temat do zamknięcia

Jeszcze raz wielkie dzięki
 
Last edited:
Back
Top