• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rme

Kanier

Banned User
Joined
Feb 8, 2013
Messages
341
Reaction score
2
Mam problemik mam mapkę 120 mb pod 8.6 i gdy ją otwieram 2.1 rme ładuje bez problemu itd szybko etc. a chcę ją prze konwertować na 9.8 więc otwieram ją rme 2.2 i na początku tak do 15 % idzie szybko potem co raz wolniej i na około 60 % się praktycznie zatrzymuje wiecie jaki może być problem? Reinstalowałem już itd i nic nie pomaga.
 
Tak sprawdzam zabiera 800 mb i nic więcej a procesora 50-60 %
 
Alvera kup mózg , do tej pory ładuje mape xD już mam 84 % ;d

Jak importuje to działa w 100 % ale jak otwieram ją to kicha?
 
Powtarzam kup mózg po to to jest żeby korzystać normalnie.
 
musisz zaimportować, następnie zapisać, polecam też usunięcie błędnie zaimportowanych kratek bo może to jest problemem
 
No właśnie semi tak robiłem import>zapisałem potem chce to otworzyć w rme i dupa przy dobrych wiatrach jakieś 30 godzin by się to otwierało : /
A w rme 2.1 otwiera sie w 5 sek, a właśnie kratki się wszystkie dobrze importują chyba bo nie wywala błędów żadnych.

Jakieś pomysły jeszcze? Dodam że np. mapa evolution otwiera się normalnie też konwertowana z 8.6
Dodam tylko że mam windowsa xp 64 bity o ile to ma znaczenie wykrywany często jako 2000...
 
No właśnie semi tak robiłem import>zapisałem potem chce to otworzyć w rme i dupa przy dobrych wiatrach jakieś 30 godzin by się to otwierało : /
A w rme 2.1 otwiera sie w 5 sek, a właśnie kratki się wszystkie dobrze importują chyba bo nie wywala błędów żadnych.

Jakieś pomysły jeszcze? Dodam że np. mapa evolution otwiera się normalnie też konwertowana z 8.6
Dodam tylko że mam windowsa xp 64 bity o ile to ma znaczenie wykrywany często jako 2000...

dziwne, bo mi mapy w nowszym remere otwierają się znacznie szybciej xDDDD, sprawdź czy masz dobrze ustawiony client w preferences, i jakbys dał screena jak to wygląda to by pomogło
 
Może poprostu masz nie za dobry komputer. Albo nie aż tak dobry. Sprobuj może pobrać kilka wersji rme i konwertuj je po koleji bez pośpiechu chodzi mi o to że przykładowo 8.6>9.00>9.40>9.8 ;>
 
RME są 2 wersje 2.1 do 8.6 a 2.2 od 8.6 ^^
Nie sądze aby był za słaby : /
 
Back
Top