• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

robie war serwa pod 8.5

menio53

New Member
Joined
Mar 6, 2009
Messages
96
Reaction score
0
;)chciał bym zrobić auto zmianę mapy co 30 min mam The Forgotten Server 0.3.5pl1 (Crying Damson) i tych mapek by było np 6-9 i nie wiem jak to zrobić morze ktoś wie ???
 
jak nie wież jak to zrobić to się nie udzielaj żeby nabijać se postów
 
Mapy nie zmienisz ;],
Możesz jedynie przekleić i teleportować graczy do innych temple.


Chociaż zmiana mapy by się przydała.
 
podsumowanie debila moze tak. I po co piszecie te jebane posty? myslicie ze jestescie tacy swietni i pozwalacie na bluzganie na innych z debilowskimi wypowiedziami?

Pojebalo was ludzi bardzo mocno!

Dlatego lepiej pisac o pomoc na angielskim czesci otlandu, tam przynajmiej swe pomagaja. jebac was tutaj all
 
podsumowanie debila moze tak. I po co piszecie te jebane posty? myslicie ze jestescie tacy swietni i pozwalacie na bluzganie na innych z debilowskimi wypowiedziami?

Pojebalo was ludzi bardzo mocno!

Dlatego lepiej pisac o pomoc na angielskim czesci otlandu, tam przynajmiej swe pomagaja. jebac was tutaj all

ej nie unos sie prosze :/
 
ale no hyba rozumiesz mnie co nie?? ludzie potrafia byc takimi gnojami az sciska w dupe zeby im wyjebac taka bule na ryje
 
ale no hyba rozumiesz mnie co nie?? ludzie potrafia byc takimi gnojami az sciska w dupe zeby im wyjebac taka bule na ryje

A morzesz mi fyjebaci takom mocnom bółe na ryi???
Prosze bo nikdy nikt mnie nie fałnoł!!!!!!!!!!
 
Back
Top