• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rok 2012.Wierzyć czy nie?

W sumie coś w tym jest, podobne sugestie słyszę od "ziomków" z którymi kiedyś na ławce lufki opalałem. Chyba takie skutki odniosła moją psychika od kąd dodatkowo studiuje filozofie na UKW, mimo to nie żałuje wyboru - sczególnie wtedy gdy patrze na nich jak codziennie po robocie piją po kilka browarów, lub w każdej wolnej chwili gdy nie piją to wybierają gre na ps3. Absurdem jest dla nich to jak można studiować 2 kierunki, a ja mam powody by się z nimi nie zgadzać.

Prośba: niektóre rzeczy (np. o nieśmiertelności) nie są napisane tak by traktować je dosłownie... metafory, lekka ironia, prowokacja (być może nie udana :D). No ale trudno, w każdym razie dzięki za feedback :) szkoda tylko że tak mało wnosi on nowego.

Filofoz, bawiący się w tibie - tego jeszcze nie było, no może semminari ale to i tak nie to samo :D
 
za duzo youtuba widze

Widzę że jest ktoś na forum kto ma pojęcie o elektromagnetyzmie. Taki banalny przykład: chyba wiesz jak to jest że wifi może działać, jaka jest struktura fizyczna tego jak przesyłane są bezprzewodowo konkretne informacje?
Piszę to bo sądzę że skoro dopuszczasz się takiej oceny, to chyba znasz się na temacie. Ja osobiście gdybym nie znał dobrze tematu (więc może ty znasz), to bym nie posuwał się do takiej jak ty oceny.

P.S. w tym moim tekście który cytujesz nie chodziło o pole elektromagnetyczne tylko magnetyczne, jakże ważne w skutkach rozróżnienie :D
 
Last edited:
@Seminari
Prawie jak 'fejk'. Kiedyś to było nawet fajne :D
 
... jezus nie ma czegos takiego jak koniec swiata ..Zwykle pierdoly zeby zarobic kase
 
a nikt nie pomyślał czemu mówi się "koniec świata" skoro prawie wszystkie rzekomo prawdopodobne kataklizmy niszczą tylko nasza planetę?
ludzie robią na tym hajs... to wszystko...
 
... jezus nie ma czegos takiego jak koniec swiata ..Zwykle pierdoly zeby zarobic kase
Tak tutaj mówisz, a w kościele to jesteś w pierwszym rzędzie z samymi moherami. Koniec świata będzie jak Jezus powtórnie przyjdzie na świat - jeśli przyjdzie pod koniec roku 2012 to wtedy odpowiedź na temat to tak, jeśli nie - to nie.
 
Jasne, że będzie koniec świata. Słyszałem u Lucka i Belziego wczoraj w piwnicy że mówili że rasta Jerzy Ch. leci samolotem powoli z wyspy Ugluhulumulu i będzie akurat w grudniu. Ja tam wierzę
 
..Zwykle pierdoly zeby zarobic kase
Prawda.

... jezus nie ma czegos takiego jak koniec swiata

np wedlug Howkinga wedle zasady 0=0 a 987*233324/233324+4 - 991 = 0 lub 1*1=2/2
no i przedewszystkim z tego co wiemy nic nie moze istniec sobie o tak... musi miec swoj poczatek ( rodzimy sie - umieramy , planety powstaja - planety zamarzaja ) i kres.
Tak wiec jako ze wywodzimy sie ze wszechswiata ktory nie powstal ( bo nie mogl tak po prostu powstac ) to my tez nie istniejemy ( a jednak istniejemy)
wiec jednoczesnie istniejemy i nie istniejemy.
I to jest aktualna oficialna przyjeta przez swiat teoria o poczatkach wszechswiata i tak dlugo jak nikt nie znajdzie dowodow na to ze teoria ta jest nieprawdziwa ( a co za tym idzie musial by miec niepodwazalne dowody na to ze wszechswiat powstal z niczego) tak dlugo teoria ta jest prawda.

moze i troche zagmatwalem ale np howking napisal na ten temat cala ksiazke i nazwal ja "To nie Bog stworzył wszechswiat" z tym ze facet ma gorzej pod kopula od polowy pb a tytul specialnie jest dobrany zeby wszyscy katolicy i inne wyznania opierajace sie na wierze w jednego boga zrobily mu darmowa kampanie reklamowa.

W zwiazku z powyzszym chcial bym sie przychylic do wyczerpujacej opinii Gumiak22 ktory nie potrzebowal pisac na ten temat zadnej ksiazki czy tez dluzszego wywodu taki jak moj , oddajac cala puente tego tematu w 2 zgadniach z 5 kropkami.
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaa
czy my wszyscy musimy umierać ?
Jestem za młody na śmierć !!
Musze żyć !!!!!!!!!!!!!
 
Czemu ten temat nie jest zlikwidowany?
Jak będzie to spoko nic na to nie poradzimy tymczasem cieszmy się z życia.
 
Czemu ten temat nie jest zlikwidowany?
Jak będzie to spoko nic na to nie poradzimy tymczasem cieszmy się z życia.

tylko kurwo napisz do sammego żeby to zamknął a cie znajdę na ots'ie wbije lvl i zhunce

Tak tutaj mówisz, a w kościele to jesteś w pierwszym rzędzie z samymi moherami. Koniec świata będzie jak Jezus powtórnie przyjdzie na świat - jeśli przyjdzie pod koniec roku 2012 to wtedy odpowiedź na temat to tak, jeśli nie - to nie.

ale Jezus jest ogółem spoko wgl fajny jest, jestem ciekaw czy miał tak naprawdę tak mocno przypakowany brzuch, bo ręce i nogi ma normalne ale brzuch ma zawsze przypakowany jak jest na obrazkach

spójrzmy wgl na pewną stronę, jakby Jezus powrócił to ludzie by myśleli, że to jakiś magik jest jak np. ten dynamo czy jak mu tam :D Jezus w młodości też robił różne sztuczki jak np. ulepił z gliny ptaki potem "tchnął" w nie życie :D
 
Beka z gimbów co wierzą w 2012. Kiedy to do Was dotrze że to czysty marketing ?
 
Dobrze, że Jezus nie istnieje, bajki sn4ake'a się nie wydarzą. W sumie, ja mam szczerze powiedziawszy wyjebane na te wszystkie kataklizmy, końce świata, Tibia 3D i inne syfy wymyślone przez jakiś przyjebów, którym się nudzą. Jak ma jebnąć meteor w ziemie lub inne gówno to jebnie i koniec. Nie będzie płakania, że koniec świata.
 
Dobrze, że Jezus nie istnieje, bajki sn4ake'a się nie wydarzą.
Bajki, nie bajki - każdy może wierzyć w co chce, może nie jestem ideałem katolika, ale swoje wiem i w swoje wierze.
 
Chłopaczki każdy w coś wierzy :) ale temat jak najbardziej do usunięcia :D
Semi po co te bluzgi chuju mały xd
 
Back
Top