• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RonIT.pl szuka współtwórców serwera RealMap

RonIT

Well-Known Member
Joined
Aug 23, 2011
Messages
93
Reaction score
97
Location
USA
GitHub
seenquev
Zespół RonIT poszukuje chętnych do współtworzenia cyklicznego serwera typu RealMap - RonTFS

Co oferujemy?
* stały, procentowy udział w zyskach serwera oparty o umowę
* pełne zaplecze techniczne - profesjonalny serwer dedykowany, account maker, dat pack, pomoc techniczna
* możliwość zdobycia doświadczenia u weteranów OTS - działamy już siedem lat i nie zamierzamy przestać
* miłą atmosferę pracy w młodej ekipie

Kogo szukamy?
* szukamy osób znających realia serwerów real map, z pomysłem na ich prowadzenie
* dużym atutem będzie doświadczenie przy prowadzeniu podobnych serwerów

Jak się do nas zgłosić?
Najlepszym sposobem będzie wysłanie prywatnej wiadomości na tym forum. Istnieje również możliwość kontaktu mailowego - [email protected]
Prosimy w zgłoszeniu napisać kilka słów o sobie, swoje doświadczenie w tematyce oraz koniecznie zostawić kontakt - email/skype
 
Czemu ciągle ta denna rl mapa?
 
Jeśli nie ta denna rl mapa, to mamy jeszcze w wachlarzu 5 serwerów z unikalnymi mapami, opartymi na zupełnie customowym silniku gry, z rozwiązaniami których nie ma na innych serwerach (patrz: ronots.com). TFS z real mapką, to taki nasz pomysł na zrobienie czegoś innego niż robiliśmy dotychczas :)
 
Czemu ciągle ta denna rl mapa?
Bo na niej się najlepiej hajs zgadza? Zobacz ronots.com, 5 graczy, 0 graczy, 20 graczy, na jeszcze innym 30 graczy. Oczywiście aktywnych jest więcej ale widocznie nie są to już te same kokosy co były kilka lat temu, a firma to firma, to już mniej czyste zyski bo dochodzą podatki, ubezpieczenia etc.
 
Bo na niej się najlepiej hajs zgadza? Zobacz ronots.com, 5 graczy, 0 graczy, 20 graczy, na jeszcze innym 30 graczy. Oczywiście aktywnych jest więcej ale widocznie nie są to już te same kokosy co były kilka lat temu, a firma to firma, to już mniej czyste zyski bo dochodzą podatki, ubezpieczenia etc.
Nie rozumiem co ten post ma do tematu. Jeśli Cię boli bardzo, że chcemy zrobić coś innego niż zajmowaliśmy się dotychczas, to może po prostu przestań czytać ten temat i nie przeszkadzaj?
 
Ale on przecież on tylko odpowiedział dla Kahrasa, więc ma to dużo do tematu, bo z tego co wiem forum działa na zasadzie dyskusji - nie komentarzy
nie rozumiem po co te napięcie
 
Bo na niej się najlepiej hajs zgadza? Zobacz ronots.com, 5 graczy, 0 graczy, 20 graczy, na jeszcze innym 30 graczy. Oczywiście aktywnych jest więcej ale widocznie nie są to już te same kokosy co były kilka lat temu, a firma to firma, to już mniej czyste zyski bo dochodzą podatki, ubezpieczenia etc.
Z tego co wyklikałem na serwerze rpg to nawet 1/3 zakładek nie działa więc nie dziwie się, że tyle osób. Poza tym jakoś nie pamiętam żeby te serwery były jakoś super reklamowane, to później tak się kończy.
 
Z tego co wyklikałem na serwerze rpg to nawet 1/3 zakładek nie działa więc nie dziwie się, że tyle osób. Poza tym jakoś nie pamiętam żeby te serwery były jakoś super reklamowane, to później tak się kończy.

Możesz na priv podesłać nie działające linki? Poprawię je w najbliższym czasie.
 
A jak Ci powiem, że Antica jest moja, w sensie nasza (guild) i znam każdy mechanizm rl tibii (npc itd) pw mozesz mi napisac ;x
 
Kiedyś wasz serwer PokeArena górował na listach ots, lecz go zaniedbaliście, nie reklamowaliście i upadło.
Serwer nawet teraz byłby ogrywany, gdyby został dobrze zaprezentowany i zadbany. (Jprdl, ale rymy)

Poprawcie też swoją stronę ronit.pl, bo chcąc wejść na stronę PokeAreny wywaliło mi, zresztą sam zobacz.
Aaa i wasze logo, kiedyś mój znajomy miał takie spodnie krótkie i tam ono było, a to było jakieś 8/9 lat temu xD

Pozdrawiam!
 
Back
Top