• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rosja

boxer95

Banned User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
379
Reaction score
3
Co sądzicie na ten temat ? Przecież to są jakieś jaja zeby w tak beszczelny sposób fałszować głosy.. Niewiem dlaczego ale mi się zdaje ze jak Putin zostanie prezydentem to coś wybuchnie xd
 
Nic nie będzie, putin ich tam ładnie spałuje i się skończy.
Rosja ma broń nuklearną i jest drugą potegą po stanach.
Jak ona chce rozjebać np. Gruzje to rozpierdoli, a inni mogą tylko apelować, ale i tak Putin to tak potrafi obrócić, że jeszcze jest wychwalany za to.

Heh śmieszne..
Wgl Rosja... i co niby się spodziewacie, że kto go obali ? Śmieszna unia europejska co sama się rozpierdala? ogarnijcie...

Białoruś też będzie nadal pod ręką dyktatorską, nie temu, że jest jakąś potegą, tylko tam nie ma ropy, nie opłaca się.
 
Całkowicie sie zgadzam z Twoim zdaniem, Putin to Putin i każdy wie jaki on jest, gość potrafi myśleć ale czy w dobrym kierunku
 
On jest wyszkolony na dyktatora, tzn był szefem KGB i ogółem ogarnia, to nie jest jakiś pionas z Libii czy Iraku, tylko kurwa car jebany ;s

Do tego ta unia to takie gówno, że nic nie zrobi, wkońcu Putin będzie miał całą europę pod palcem, pokolei będzie przejmował źródła i wpływy, aż w końcu uzależni dużą część Europy.
 
On jest wyszkolony na dyktatora, tzn był szefem KGB i ogółem ogarnia, to nie jest jakiś pionas z Libii czy Iraku, tylko kurwa car jebany ;s

Do tego ta unia to takie gówno, że nic nie zrobi, wkońcu Putin będzie miał całą europę pod palcem, pokolei będzie przejmował źródła i wpływy, aż w końcu uzależni dużą część Europy.

Ty mógłbyś pisać bajki, masz taką wyobraźnie.
 
Zadne bajki. I nie wiem dlaczego ma miec w przyszlosci duzy wplyw na Europe - juz ma. Najwazniejsza w dzisiejszych czasach jest energia, a ona pochodzi wlasnie od ruskich (gaz) i od hamerykanow (ropa). Przy czym USA musi napadac na jakichs ludzi w turbanach zeby utrzymywac swoj status, a ruskie nie musza nic robic bo maja jeszcze pewnie mase nieodkrytych zloz, bo to jest tak na prawde jedyny na swiecie kraj, ktory moglby sam sie utrzymac pod wzgledem surowcow itd
 
Uh, to zwykle spekulacje. Oczywiście, że Rosja to potęga itd. ale Europa może wywrzeć równie wielką presję na ruskich co oni na nas.
Gdyby doszło do wojny Europa vs Ruskie, to oczywiste że dostali by wpierdol, do tego zapewne NASA by się dołączyła, za tym Chiny no i Korea Północna (na amerykanów). Poza tym, Rosja - gdzie się uzbraja? W Europie, kupują statki od Francji dla przykladu. Wiec takie chojraki to nie są, zeby zaraz się pchać na Europę.

No, 3 wojna by była jak nic :D
Zreszta, mam to gdzieś, dla mnie może być i zaraz.
 
Watpie zeby Chiny pomogly ruskim gdyby teraz byla wojna. Zoltki sie zbroja dopiero, gotowi beda pewnie za 10-15 jak nie 20 lat. Poza tym teraz nie potrzeba uzywac sily, pieniedzmi mozna podbijac i niszczyc kraje. Przyklad mamy teraz w Grecji i innych europejskich krajach. Zoltki moga zniszczyc nawet USA w ten sposob. A Rosja gdyby napadla na sama Europe bez wsparcia NATO to nie bylbym taki pewny czy by sobie nie poradzila. W koncu Europa nie moze sobie poradzic z kryzysem finansowym, a zwykle w takich sytuacjach oszczedza sie na armii, a zadne panstwo europejskie od czasow II wojny poza ZSRR/Rosja nie jest juz mocarstwem. No i w ogole mnie tez zastanawia skad ten pomysl zeby ruskie sie z chinczykami dogadywali.

Poza tym Samme co Ty gadasz, nie chcialbys trzeciej wojny. Padlby Internet i nie moznaby juz hostowac otsow.
 
Ja i tak nie hostuje OTSów, a ten kto to robi jest trochę opóźniony lub po prostu zafascynowany.

Generalnie jest tak, że Rosja, gdyby poszła na całość miała by duży rozmach ale tego nie nikt mądry nie zrobi, a zwłaszcza Putin, bo liczy się z tym, co ma do stracenia.
Dla przykładu można wziąć Gruzję, którą Rosja mogła by rozjebać w sekundy (zresztą, ktoś z Rosji wypowiadał się na ten temat publicznie, tylko nie pamiętam już zbytnio o czym była mowa).
 
JAK bedzie 3 wojna to jak ja ots postawie ? ots bd w jezuku rosyjskim ;/
:( ej to nie fair wg ;//// ale przynajmniej po wojnie bd kilka ots :D i wiekszy zarobek :D
 
Gdyby wybuchła wojna nie wszedł byś na prawie żaden serwis, bo serwery byłyby rozjebane/wyłączone.
 
Wiec to jest dobry przyklad, ze taka blahostka jest w stanie rozwalic net w calym kraju, to co dzialoby sie gdyby byla wojna? Poza tym nie zdziwilbym sie gdyby rzeczywiscie rzady mialy te przyslowiowe guziki "Internet on/off", w sumei wystarczyloby jakos wyeliminowac najwazniejszych dostawcow (w PL to bedzie tp, netia, upc, vectra, aster i moze cos tam jeszcze) i wszystko lezy. Takze dla mnie sprawa nie jest skomplikowana. Poza tym tak jak Samme wspomnial, wiekszosc stron stoi na OVH, a rzady wielu panstw maja juz swoje "armie hackerow", ktore nie wiadomo ile potrafia, ale przypuszczam, ze z polozeniem serwerow OVH nie byloby im trudno
 
Back
Top