• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Router i problem z Wi-Fi

Burczyk91

New Member
Joined
Jul 21, 2012
Messages
268
Reaction score
3
Dobry, otóż dzisiaj zwiększyłem swój transfer z 1mb na 25mb i mam problem. Otóż na moim routerze (modecom wr11) jest coś nie tak bo na kompie z którym router jest podłączony kablem jest transfer ~25mb a na Wi-fi max ~17mb i nie wiem czy to wina routera czy coś w ustawieniach nawaliłem. Jeśli jest to wina tego że router słaby to prosiłbym żebyście polecili mi coś co będzie lepiej się sprawować niż obecny router <_<
Pozdrawiam
 
Dobry, otóż dzisiaj zwiększyłem swój transfer z 1mb na 25mb i mam problem. Otóż na moim routerze (modecom wr11) jest coś nie tak bo na kompie z którym router jest podłączony kablem jest transfer ~25mb a na Wi-fi max ~17mb i nie wiem czy to wina routera czy coś w ustawieniach nawaliłem. Jeśli jest to wina tego że router słaby to prosiłbym żebyście polecili mi coś co będzie lepiej się sprawować niż obecny router <_<
Pozdrawiam

kabel
 
Fajnie, bo chce mi się ciągnąć kabel przez kilka dobrych metrów do 2ch innych komputerów... (nie licząc tego co jest przy routerze)
 
Back
Top