• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Router mc-wr11 wi-fi

Burczyk

New Member
Joined
Oct 10, 2011
Messages
94
Reaction score
3
Witam mam problem, otóż gdy zrobiłem wszystko jak było w instrukcji i idę na 2gi komputer to nie może wyszukać połączenia (windows 7) Ale na tym starym z żółtym kablem od routera jest net. Wiecie co może zrobić żeby na moim 2gim komputerze było można wyszukać neta? (znajduje sie on 4metry od routera) Nie wiem czy trzeba jakieś wi-fi czy co, jak tak to proszę o jakieś wyjaśnienie co i jak.
 
musisz kupic karte sieci bezprzewodowej wraz z antenka i poprawnie zainstalowac od niej sterowniki , oczywiscie nie zapomnij o konfiguracji routera
 
tak , bedzie działac zainstaluj z plytki program i dodatkowo poprzez dodaj sprzet ( jesli samo nie wykryje) Kontroler Ethernet , res kompa i smiga .
Ogolnie to wybrales router do dupy , na przyszłosc polecam jakis model firmy D-Link
 
nie tylko , potem Ci rozpisze bo zjebany po pracy bardzo
 
Kartę mam ale nie mogę ustawić routera żeby był pod wi-fi ;/
 
Witam mam problem, otóż gdy zrobiłem wszystko jak było w instrukcji i idę na 2gi komputer to nie może wyszukać połączenia (windows 7) Ale na tym starym z żółtym kablem od routera jest net. Wiecie co może zrobić żeby na moim 2gim komputerze było można wyszukać neta? (znajduje sie on 4metry od routera) Nie wiem czy trzeba jakieś wi-fi czy co, jak tak to proszę o jakieś wyjaśnienie co i jak.

Tyy a co ma do tego żółty kabel?

xd

Sprawdź np. identyfikator sieciowy
albo po prostu zadzwoń do obsługi klienta, ja jak miałem problem to postępowałem tak:

problem --> próba rozkminy co zjebane ---> instrukcja --> próba rozkminy ---> telefon do obsługi klienta / post na jakimś forum (ale tylko gdy obsługa klienta nie jest w danym czasie dostępna, np. o 2 w nocy)
 
jak nie mozesz ustawic wi-fi zrob mi screena konfiguracji routera tego w przegladarce
 
Back
Top