• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@rozowy's / kaida's people

majczal

Excellent OT User
Joined
Sep 30, 2012
Messages
2,024
Reaction score
794
msg me for vent here or in game to Rozowy Prezidento or Rojczal
 
no offence but this omel will lost with veziv :D even with ppl from "kaida"

cast gajs plox
 
No ja przegramy z Vezivem a ciebie kopalem 50-2 wiec nie wiem kto jest większym potem ty czyj ja... A ty Swe 13 latku morda bo to Ty u Veziva Vt kupujesz wie cici
 
Porownując skille moich ludzi, a ludzi ktorych wtedy miales ty to tak jest sie czym szczycic :D ja nie padam od 4 shoterow i 1 eka 340 ekiem na lunarze przynajmniej i nie musze wymyslac bajeczek ze moj stary ma firme tirow zeby sie dowartosciowac knurze ;/


translate :

omel biggest retard on this forum.
 
chuj ze ty nuskei przez 1,5 miesiaca normalnego warmoda to wygrales tylko raz z vezivem wiec siedz cichutko bez komentarza
 
Porownując skille moich ludzi, a ludzi ktorych wtedy miales ty to tak jest sie czym szczycic :D ja nie padam od 4 shoterow i 1 eka 340 ekiem na lunarze przynajmniej i nie musze wymyslac bajeczek ze moj stary ma firme tirow zeby sie dowartosciowac knurze ;/


translate :

omel biggest retard on this forum.
Po 1 Moze nie padasz w ten sposob ale nie podnoszac feru hata pokazales ze jestes gownem i posmiewiskiem
Po 2 Dobrzy ludzie niechca z toba grac bo jestes slaby ze by cie last joke skopali
Po 3 Lepiej byc nie znanym niz miec konto na kazdym tibijskim forum i napierdalac komentarze potwierdzajac teorie bycia nieudacznikiem
 
Wchodze mysle ze temat jak zwykle bez sensu a tu zdjecia Brada Pitta
Co by nie mowic majczal z kaidow to najprzystojnieszy
 
kurwa nuskei jakim prawem w ogole sie odzywasz

zostales wyjasniony tyle razy ze to jest szok, naprawde juz wiekszy opor stawiaja magma crawlery na wz2 bo znikaja
 
Back
Top