• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rysik (Tablet Graficzny) do kompa

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Hej

mam pytanie, posiada ktoś takowy sprzęt? Ja mam zamiar kupić taki w cenie 100 euro (Wacom Bamboo Pen & Touch)
Patrzyłem na youtubie to nawet fanei się prezentuje.

Głównie bym go używał do pisania prac do szkoły na kompie. Tak wiem, dlaczego po prostu nie używać klawiatury? No jednak w większości przypadkach zwłaszcza na angielskim pani nie życzy sobie czegoś takiego, a tak to napiszę na kompie i sobie wydrukuję. Tak wiem, co za różnica pisać długopisem w zeszycie a długopisem na kompa? Pewnie żadna, ale fajne coś takiego... Fajnie się rysuje a bardzo często zwłaszcza z matmy lubię sobie rysować problemy a zużywam przy tym dużo kartek i się walają.
P.S poza tym często gram w kalambury na kurnik.pl xDDD

No więc, czy takie coś jest fajne? Zdaje egzamin? Wygodne jeżeli przyjdzie napisać np. 6 stron A4 wypracowania na angielski? Czy są jakieś modele takich rysików, które polecacie?
 
Tego wlasnie wacoma kupilem dziewczynie na urodziny i jest przyzwoity( to ze nie uzywa to tam niewazne :d). No ale mowie tutaj o rysunku, nie widze potrzeby pisania na tablecie.
 
Nic Ci się nie podoba :p

vsh4ql.jpg
 
No dokładnie chciało Ci się przeglądać i szukać moje posty ? Pokaż może wszystkie posty.
 
@Keram
Ja brałem coś takiego Tablet Wacom Bamboo3 Fun M Pen & Touch A5 (CTH-670S PL), w wersji EDU oczywiście czyli tam jakaś zniżka dla uczniów, sutdentów, nauczycieli itp. Nie wiem jak z pisaniem notatek, bo go do tego nie używam, ale piszę się bardzo przyjemnie. Z tym, że potrzebowałbyś pozmieniać pędzle np. w PSie żey to pisanie w miarę wyglądało bo standardowo wyczuwa nacisk a w notatkach to raczej nie potrzebne.

No i jak już kupujesz to kup z modemem bezprzewodowym, to jakieś 120 ziko chyba. Ja na razie nie miałem tyle kasy i niestety męcze się z metrowym kablem, który no jest po prostu za krótki.


Co do nauki takiego tabletu, to w jeden wieczór ogarniesz wszystko. Mój ma funkcje dotykową i na rysik, ale jak chcesz jakiś tańszy to ten touch można sobie odpuścić, bo po necie i tak najlepiej rysikiem łazić.
 
Nic Ci się nie podoba :p

vsh4ql.jpg

w southparku ostatnio było o takich oburzonych ludziach.

kanier masz poniżej średniej co? temu taki wkurwiony jesteś

#temat

obczaj sobie też programy takie jak Maya (trochę kosztuje, ale trial 30 dni za free był kiedyś)

i np. weź na próbę tablet graficzny (te lepsze można brać na próbę, ale trochę więcej kosztują, raczej dla takich grafików na większym skillu)
 
Szkołę skończyłem 2 lata temu jak już szukać czegoś w moich postach to znajdźcie już dobrze :D
 
Szkołę skończyłem 2 lata temu jak już szukać czegoś w moich postach to znajdźcie już dobrze :D

lol, to jak ty ją zdałeś, to już wiem, kto zawsze nie dostaje pkt za zadania oparte na czytaniu tekstu ze zrozumieniem..
czy ktoś gdzieś napisał, że jesteś kidem? o_O nie. a ty już w argument szkoły uderzasz
 
Back
Top