• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Samer Apdejt

Wymietek

Active Member
Joined
Jan 2, 2011
Messages
633
Reaction score
29
Due to the release of the summer update, all game worlds as well as the website will be offline from 13:00 CEST up to approximately 18:00 CEST. We would like to invite you to visit our supported and promoted fansites during this time. You find all links here: www.tibia.com
Konie i inne szity wchodza...
Jestesmy juz ile clientow do tylu (wiekszosc ots jest 8.6)?
A to przez co?
Elf sie skonczyl.

Letnia Aktualizacja 2011 rozpoczęta. - Forum Tibia.pl
 
Last edited by a moderator:
mi się te update podobają, gram na real tibi, jest coraz fajniejsza, mówicie, że noobskie są te update, a po prostu nie umiecie zrobić takiego otsa jak real, daje wam za dużo wymagań, gdyby przed tym updatem wystartował ots z koniem byście mówili jaki to wspaniały ots, ludzie będą grać na real tibii!!! update jednym się podobają innym nie, osobiście chciałbym aby te konie były też dostępne dla facc, bo dla nich od dłuższego czas nic nie zrobiła rl tibia



Wymietek
Gdyby ktoś zrobił ogarniętego otsa z rl mapą pod najnowszy klient napewno miałby najwięcej osób ze wszystkich otsów.... co z tego, że elf się skończył? inne są boty i zawsze będą
 
Last edited:
@up
Powiem Ci że gdyby elfbot wychodził na najnowsze tibie to by było dużo więcej graczy na rlu :D
 
Nie bedzie tak jak zwykle, chyba ze ktos wyda cos podobnego do elfa...
Moze te nowsze boty sa lepsze?
Nie wiem nie patrzylem, chodzi o to ze nikt ich nie sckrakowal a elf byl w zasiegu reki dla kazdego gracza.

Jezeli chcemy trzymac OTSy musimy trzymac tez boty, takie jest moje zdanie.

Ja osobiscie kupilem licencje i do elfa i do ng nie mam zamiaru kupowac juz do tych neo botow czy jak im tam.
 
przeciez juz dawno jest neobot od ekx'a czyli goscia, ktory pisal elfbota
 
przeciez juz dawno jest neobot od ekx'a czyli goscia, ktory pisal elfbota

I teraz mi odpowiedz na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie - czy ktokolwiek kupował by neobota za 120 zł wiedząc że jeszcze nie dawno miał za darmo elfa ?
 
pod ots to slaba opcja ale grajac na globalu z palcem w nosie mozna kupic neobota od kogos za gp i z jego pomoca zarobic wiecej niz sie wlozylo
 
pod ots to slaba opcja ale grajac na globalu z palcem w nosie mozna kupic neobota od kogos za gp i z jego pomoca zarobic wiecej niz sie wlozylo

A od czego zaczal sie temat?
Od tego ze dlatego my zostajemy w tyle...
 
Konie sa dostepny dla facc ale tylko na wypozyczenie 1 dzien - 500 gp chyba, a do oswojenia to normalnie jakims przedmiotem (ale to juz pacc)
 
poczekajcie jeszcze trochę :D niedługo będą pływające mounty i będzie można dostać się na wyspę gmów :D
 
Konie sa dostepny dla facc ale tylko na wypozyczenie 1 dzien - 500 gp chyba, a do oswojenia to normalnie jakims przedmiotem (ale to juz pacc)

Sprawdzilem wlasnie, i koń tylko do pacc

A cipy nie przemyslaly skryptu i bierze kase z facca jak sie napisze o wynajecie -.-

I w dodatku jak juz mamy kupiony tez pobiera
 
Cipy ostatnio nic nie umieja zrobic bez bledu. Czy global tibia jest lepsza? Moze dla nubow, ktore lubia lewelowac i czasem pobic sie w jakims warze, ktory nic nie daje poza tym, ze sie kogos zabije (i ten ktos nie traci zadnych przedmiotow i niewiele levela!) jest fajna. Ale z perspektywy gracza, ktory kiedys gral glownie po to zeby miec wladze na serwerze, zabijac ludzi i generalnie walczyc o to kto expi, a kto pyskuje tylko na forum, to tibia jest teraz absolutnym gownem - ze wszystkimi pvp blessami, swapami, zmniejszonymi stratami za "unfair fight", 200 lvlami w 4 miesiace (ach te czasy jak 120 MS to byl cud miod i orzeszki) moglbym wymieniac jeszcze dalej, ale po co
 
Back
Top