• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ściąganie z rapida

Status
Not open for further replies.
I tak jednak miałem racje. Poprostu nie umiecie czytać, korzystam z rs od hmm 3-5 lat nie pamietam już i zawsze ale to zawsze mogłem ściągać hmm maksymalnie połową łącza na RS. I poprostu administracja rapidshare zrobiła na czas wakacji "Happy Easter" dzięki czemu w czasie wakacji użytkownicy nie posiadający konta premium też mogą sciągać pełną prędkością. Wiedziałem że miałem racje i poszukałem newsów na rapidshare.com

Happy Easter!

April 1, 2010
Good news for Free users: RapidShare has decided to raise the maximum download speed for Free users to 10 Mbit/s during the Easter holidays. Of course our Premium users are still given preferential treatment though, so the speed for Free users might be lower than 10 mbit when there is not enough bandwidth available. We wish a happy Easter to everyone!

Promocja kończy się pod koniec wakacji.
Specjalist, vimoco, Diath Jeżeli nie jesteście pewni co piszecie to kurwa tego nie piszcie i nie róbcie niepotrzebnej kłótni.

@edit
Możliwe jest też to że jest to już od kilku miesięcy (ja nie wiem bo tylko z jdownloadera ściągam) dlatego że rapid upada i chcą jeszcze go podtrzymać. Wszystkich użytkowników zabrali im HotFile oraz Sharingmatrix swoją ofertą dla uploaderów. Pewnie niedługo rapid zwiększy stawki dla uploaderów i wszyscy uploaderzy do niego wrócą.
 
Last edited by a moderator:
1 kwiecien

poza tym easter holidays to nie wakacje
 
Ale oni tego jeszcze nie odwołali to jest cały czas. I się skończy pod koniec wakacji. Bo w next newsie tak jest napisane.
 
Lanceq jestes jebanym idiotą i z każdym postem to potwierdzasz, nawet sam skopiowałeś "RapidShare has decided to raise the maximum download speed for Free users to 10 Mbit/s" czyli jeżeli kurwa mać ma ten typ łącze o prędkości 2 Mbit/s to mu ściąga z taką prędkością (edit: oczywiscie z predkoscia jego lacza baranie!) na free ;] i się kurwa nie kłóć bo nawet angielskiego nie znasz, pfff, EvulMastah zwrócił Ci uwagę, a Ty zamiast się przyznać do błędu to znajdujesz kolejną beznadziejną wymówkę, brak słow na takiego zjeba jak Ty


Phishing attack on RapidShare customers

April 12, 2010
Unknown persons are currently sending thousands of e-mails which ask the recipients to update their RapidShare accounts' billing information.
The sender address of those e-mails is fake. The messages do not come from RapidShare, and the link contained in the message leads to a fake website. Please do not enter your account data on that page. If you already did, or if you have any questions regarding this topic, please contact our customer support.

tutaj napisali, ze jest przedluzone do konca wakacji? kurwa mać uzywaj jakiegos translatora lepszego jezeli odpowiadasz na to twierdząco ziaaaaam
 
Lanceq jestes jebanym idiotą i z każdym postem to potwierdzasz, nawet sam skopiowałeś "RapidShare has decided to raise the maximum download speed for Free users to 10 Mbit/s" czyli jeżeli kurwa mać ma ten typ łącze o prędkości 2 Mbit/s to mu ściąga z taką prędkością (edit: oczywiscie z predkoscia jego lacza baranie!) na free ;] i się kurwa nie kłóć bo nawet angielskiego nie znasz, pfff, EvulMastah zwrócił Ci uwagę, a Ty zamiast się przyznać do błędu to znajdujesz kolejną beznadziejną wymówkę, brak słow na takiego zjeba jak Ty




tutaj napisali, ze jest przedluzone do konca wakacji? kurwa mać uzywaj jakiegos translatora lepszego jezeli odpowiadasz na to twierdząco ziaaaaam

Ok, wysłałem idioto im emaila. Rapidshare rozdaje free prędkość dopiero od kilku miesięcy max i niedługo się to skończy. Jak nie znasz polityki takich serwisów to się nie wypowiadaj.

@down
ja również
 
Ok, wysłałem idioto im emaila. Rapidshare rozdaje free prędkość dopiero od kilku miesięcy max i niedługo się to skończy. Jak nie znasz polityki takich serwisów to się nie wypowiadaj.

Dobra kończę dyskuje z Tobą na ten temat, pluje sobie w brodę, że nie zrobiłem tego wcześniej. Typowa mentalność Polaczka, zamiast przyznać się raz do błędu to woli tkwić w wałkach cały czas.
 
@Lanceq:
A co Ty kurewko mała ode mnie chcesz, to że napisałem ironicznie, że nikogo te Twoje jebane repy nie obchodzą czy jak? Poza tym, mówisz, że na okres wakacji free userzy mogą ściągać z max. prędkością, a następnie cytujesz jakiś news, który chuj się ma do tematu, tam napisali, że na wielkanoc robią bonus i można max. 10 MiB/s ściągać, aczkolwiek można było wyciągać max. SWOJEGO łącza przed tą promocją, bo nie raz ściągałem, więc lepiej wypierdalaj do swojego świata i zamknij ten pysk, a nie się wymądrzasz.

Lanceq said:
Z litości to chyba Ty jeszcze jesteś na tym forum.
Sprecyzuj, bo nie rozumiem...

Lanceq said:
Ja na polish boardzie rzadko co przesiaduję, tylko jak jakiś nowy temat jest a tak to tylko spanish,forum games i support i może całe commnity. więc pb jak dla mnie może nawet nie istnieć, nie będę się gapił jak jakiś wafel jak ktoś mi ubliża i mnie krytykuje. to nie w moim styulu. elo plx

A jednak dzień w dzień piszesz skretyniałe posty, plx.

Lanceq said:
Lol nie możliwe aa to chyba w nocy. Bo tak w dzień to nigdy nie da się ściągać na free pełną prędkością.

Z max. SWOJEGO łącza można ściągać jeśli masz transfer poniżej 10 Mb/s (tak piszę to jeszcze raz), może zrozumiesz.

Lanceq said:
Rozkmiń jak doszło do tego przykrego wypadku który zdarzył się Twoim rodzicom kilkanaście lat temu (nie wiem ile masz lat)

On ma na pewno więcej lat niż Ty, a poza tym nawet jeśli coś by się wydarzyło to chuj Ci do tego, on jest temu winien?

Lanceq said:
Używaj Jdownloadera zią. Ja przy neo 2mb mam 240-260 prędkość ściągania ;d
rep?

jDownloader nie ma nic tutaj do rzeczy, każdy ściąga jak chce i nie masz co mu narzucać.

______
EOT z mojej strony, nie będę z gnojkiem ze skretyniałymi przekonaniami dyskutować, elo.
 
ja z jdownloaderem wlasnie mialem jakies 1/4 -1/2 lacza na premium, ale nie wazne
 
@UP
Z Jdownloaderem jest teraz dziwnie, ale mam na to sposób. Jak np. ściągasz film który ma x partów, wybierz ilość połączeń jednocześnie 2-4 i plików jednocześnie 2-4, mi pomaga.


@Specjalist&lanceq

681663.jpg

Trzeba się wyluzować
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top