• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

(Segmentation fault)

Status
Not open for further replies.
Po co mi :p, ja się nie bawię w rl mapy :p
 
Zdebuguj i zobacz na jakiej linii w kodzie Ci się jebie, postnij tutaj backtrace najlepiej.

Nie zdebuguje za bardzo bo ma "out of memory" updating tfs do najnowszego albo znajdz memory leaka :p
Prawodpobonie jakis player znalazl na jednym z twoich otsow cos co powoduje memory leaka jakis skrypt albo cos w TFSie.
Albo poprostu masz duzo osob na jednym z otsow i 32-bitowy system moze udzwignac tylko 2.5 gb ramu na aplikacje z czego np mapa zabiera 2 gb.
Daj update do 64-bit albo znajdz co powoduje tego leaka.
 
Hermes got pwnd!(troche klikania bedzie, kazde lozko sklada sie z 2 czesci, jest wiele wersji, ale zejdzie miliard razy szybciej niz recznie)
 
Code:
</item>
	<item id="1754" article="a" name="bed">
		[COLOR="Red"]<attribute key="type" value="bed"/>[/COLOR]
[COLOR="Red"]		<attribute key="partnerDirection" value="2"/>
		<attribute key="maleTransformTo" value="1762"/>
		<attribute key="femaleTransformTo" value="7778"/>[/COLOR]
	</item>

Jeśli nie chcesz usuwać z mapy łóżek to usuń w items.xml te linijki co są na czerwono.
Sposób jest prosty i skuteczny :p
 
Last edited:
@Ksadrian
Ej powiec mi skont ty takie żeczy wiesz o ereme :O. A co geniuszu jak zmieni silnik i łóżka zadziałają to zrobi "Edit->Other Options->Add items by ID"?

Normalnie chciałem zostać kosmonautą ale zostanę Ksadrianem!!!1111111111111oneoneneo
 
jak to jest rlmap dobrej jakosci to nie bedzie raczej zmia, wiec kopia>usun lozka
lozka dzialaja>przywroc kopie

gorzej z mapami ktore sa ciagle aktualizowane
 
I co kurwa usunie wszystkie łożka , fixnie engine a potem oramy dodac wszystko recznie. Imo Hermes option rox.
 
mówie: jak mape aktualizujes zto robisz w dowolny z wymienionych sposobów że nie działaja, jak nie aktualizujesz w sumie też szybciej niz te kilka(naście?) razy na remove by id :D
 
Jak ja kocham te forum.

Zamiast pomóc biednej chłopinie to się wyzywacie, kłócicie..
Żal mi was panowie, a chuj tez się do was dołączę !

SUPER PARTIA KURWO !
A TERAZ MNIE WYPIERDOL !
CHUJE !
ALE URWAŁ !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top