• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Server status

kamilox124

New Member
Joined
Sep 28, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Witam

Otóz mam problem i potrzebuje waszej pomocy.

Na mojej stronie ots pokazuje że serwer jest offline, a tak naprawde jest online.
Dodam, że to wcześniej działało ale przestało działać nie wiem co sie stało nic nie zmieniałem a ni nic nie usuwałem, przestało działac od tak.

W config.lua mam wszystko dobrze. w config-and-functions.php mam wpisane ip otsa takie jak w config.lua
Czytałem o tym jak inni gracze mieli taki problem. Ale rozwiązania nic nie pomogły podmieniałem pliki itp. nic nie pomogło

Wiecie co to może być? Prosze o pomoc.

Z góry dziekuje.
 
Sprawdź czy linnia 357 w pliku config-and-functions.php wygląda tak:
Code:
$sock = @fsockopen($config['server']['ip'], $config['server']['statusPort'], $errno, $errstr, 1);

albo wklej swój plik config-and-functions.php tutaj bo nie wiem jaką masz wersje gesiora.
 
Znajdź
Code:
$config['status']['serverStatus_online'] = 0;
$config['status']['serverStatus_players'] = 0;

i 0 zmień na 1, jeśli to nie pomoże to możesz usunąć ten warunek
Code:
else
	{
		$config['status']['serverStatus_online'] = 0;
		$config['status']['serverStatus_players'] = 0;
		$config['status']['serverStatus_playersMax'] = 0;
	}

Jest to wróżenie w fusów ale może kiedyś trafię :]
 
W takim razie muszę Ci polecić dynamic status napisany przez Paxtona - powinien rozwiązać twoje problemy. (ile na twojej maszynie stoi otsów?)
 
Back
Top