• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Server4you ?

webhostingtalk.pl > server4you
 
Wiem, że przeceny mają na zielone serwer ^^
 
Ceny niskie, ale jakość nie powala. Znajomy miał tam VPSa, oczywiście najtańszego.

Wyglądało to mniej więcej tak:
* pingi zaczynały się od 100, wieczorami można było zobaczyć 300+ (i to nie tak, że co któryś 300, tylko przez godzinkę takie lagi)
* hdd i/o timeout też okropnie duży - czasami po wpisaniu prostego "dir" (w pustym katalogu) można było czekać nawet 10 sekund

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz (to było jakieś 3-4 miesiące temu), ale ogólnie wrażenia raczej niemiłe.

W chwili obecnej korzystam z Hetznetu i nie spotykam większych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić :).
 
Ceny niskie, ale jakość nie powala. Znajomy miał tam VPSa, oczywiście najtańszego.

Wyglądało to mniej więcej tak:
* pingi zaczynały się od 100, wieczorami można było zobaczyć 300+ (i to nie tak, że co któryś 300, tylko przez godzinkę takie lagi)
* hdd i/o timeout też okropnie duży - czasami po wpisaniu prostego "dir" (w pustym katalogu) można było czekać nawet 10 sekund

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz (to było jakieś 3-4 miesiące temu), ale ogólnie wrażenia raczej niemiłe.

W chwili obecnej korzystam z Hetznetu i nie spotykam większych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić :).

Takich hostingów dawno nie widziałem :D!

I chyba Hetzner a nie Hetznet :D.
 
Ceny niskie, ale jakość nie powala. Znajomy miał tam VPSa, oczywiście najtańszego.

Wyglądało to mniej więcej tak:
* pingi zaczynały się od 100, wieczorami można było zobaczyć 300+ (i to nie tak, że co któryś 300, tylko przez godzinkę takie lagi)
* hdd i/o timeout też okropnie duży - czasami po wpisaniu prostego "dir" (w pustym katalogu) można było czekać nawet 10 sekund

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz (to było jakieś 3-4 miesiące temu), ale ogólnie wrażenia raczej niemiłe.

W chwili obecnej korzystam z Hetznetu i nie spotykam większych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić :).

a ja niestety korzystam z s4y i jestem bardzo zadowolony, lecz kontakt/support z normalnymi klientami jest na poziomie zerowym, ciągle są jakieś problemy, blokada serwer np. za atak itp. Ja korzystam z ich oferty jako resseler i muszę powiedzieć że różnica jest straszna, dostajemy gratisowe adresy IP ( normalnie dostajemy jeden adres + 3 możliwe każdy za 5 euro/mc ) , live support praktycznie 24/7 no i duża jakość usług :) Jak ktoś jest chętny PW i mogę załatwić jakiś serwer troszkę drożej niż u nich w ofercie. Jak będziecie kupować serwer samemu pamiętajcie o kruczkach w ich ofercie bo jest kilka :)
 
Back
Top