• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Serwer On-line a oFF

Texon

Is pokemon
Joined
Oct 19, 2009
Messages
609
Reaction score
10
Location
Pol@nd
Witam, mam taki problem. Otóż jak dodaje serwer do otservlist.org to otrzymuje komunikat:
Serwer musi być ONLINE gdy chcesz go dodać do listy serwerów!
A normalnie serwer działa, na otslist, vapus dodaje na legalu, tylko coś tutaj ma problem. Pisałem mu e-maila, ale od 3dni, zero odpowiedzi. Forum owej listy podobnie.

Czy to jest wina portów...
 
Sprawdź snifferem czy lista Cie sprawdza, może na fw masz ją wyciętą..
 
Od parunastu dni też jestem wycięty z wszystkich możliwych Otslist (tj. Otservlist.org, Otslist.eu i pare innych). Pisałem maile i też 0 odpowiedzi, zastanawiam się czy to moja wina.
 
Moim zdaniem ots listy nie powinny w ogole pokazywac ilosci graczy online i nie sortowac wedlug nich, zamiast tego powinna byc punktacja, na ktora skladaloby sie kilka rzeczy, a ilosc graczy online wskazywalaby tylko na to czy serwer jest nieaktywny/malo/srednio/bardzo aktywny. Sortowanie wedlug ilosci online znacznie faworyzuje niestety serwery popularne. No i nie trzebaby bylo banowac za spoofing. A poki to wyglada tak jak wyglada to trzeba sie pogodzic z tym, ze evo otsy i real mapy beda zawsze na gorze bo te rpg serwery nie maja nigdy szans pojawic sie gdzies na gorze
 
@Wymietek
Wszystkie wyniki pozytywne mam, w dodatku serwer był na listach przez parenaście miesięcy bez problemów.
btw, jeśli źle Ci Texon z tym że piszę tutaj 'o swoim problemie' - daj znać ^_^
 
Moim zdaniem ots listy nie powinny w ogole pokazywac ilosci graczy online i nie sortowac wedlug nich, zamiast tego powinna byc punktacja, na ktora skladaloby sie kilka rzeczy, a ilosc graczy online wskazywalaby tylko na to czy serwer jest nieaktywny/malo/srednio/bardzo aktywny. Sortowanie wedlug ilosci online znacznie faworyzuje niestety serwery popularne. No i nie trzebaby bylo banowac za spoofing. A poki to wyglada tak jak wyglada to trzeba sie pogodzic z tym, ze evo otsy i real mapy beda zawsze na gorze bo te rpg serwery nie maja nigdy szans pojawic sie gdzies na gorze

No jest już jedna taka lista, co nie sortuje od graczy... ots.pl

Nie no yanger, spoko, możesz pisać, luuz.

Sprawdzałem snifferem i nic, no już 4dzień leci bez listy...
 
Żadnych pakietów z listy? A na pingi Ci ich maszyny odpowiadają? Gdzie masz hosting?
 
Żadnych pakietów z listy? A na pingi Ci ich maszyny odpowiadają? Gdzie masz hosting?

Nie no nic, czysto... OVH, ale mam 10serwerów dodanych z tego samego hostingu, normalnie lata. Xinn admin otservlist.org musi coś mieć bloka na te ip, czy coś..
 
wow texon zobaczylem "ots.pl" i pomyslalem, ze to taka ironia, ze chodzi o strone archariusa, ktora nikt sie juz od dawna nie interesuje, a tu taka niespodzianka. Ale to otservers.net ma moim zdaniem brzydki layout, w kazdym badz razie za duzo jest napchane tam moim zdaniem i dziwnie mi sie na to patrzy. No i pokazuja caly czas ilosc graczy


kurwa, pamietam te czasy jak sie wchodzilo na ots.pl, jakies otsy na tibie 7.8 czy inne klienty uznawane dzisiaj za zupelnie egzotyczne, rozne dziwne mapy i w ogole ten szok po zalogowaniu sie pare pierwszych razy na ots. Fajne wspomnienia ;]

http://replay.web.archive.org/20090226085251/http://www.ots.pl/



hahaha popatrzcie na to: http://replay.web.archive.org/20060114040253/http://www.ots.pl/
pokazywalo system, wszedzie windowsowe serwery hostowane w domu. To byly czasy <3
 
Last edited:
Ta armia 600 graczy + 400 w kolejce. Kiedyś to było coś. Arch widocznie sprzedał domenę ots.pl ale już i tak 3 lata za późno.
 
gdyby arch nie zjebal to pewnie mialby najwieksze polskie forum tibijskie (tibia.org.pl) i wlasciwie ma chociaz nie wchodzi tam w ogole no i najwieksza polska liste ots. Jakie to daje mozliwosci, ile sianka za robienie totalnie niczego
 
Moim zdaniem ots listy nie powinny w ogole pokazywac ilosci graczy online i nie sortowac wedlug nich, zamiast tego powinna byc punktacja, na ktora skladaloby sie kilka rzeczy, a ilosc graczy online wskazywalaby tylko na to czy serwer jest nieaktywny/malo/srednio/bardzo aktywny. Sortowanie wedlug ilosci online znacznie faworyzuje niestety serwery popularne. No i nie trzebaby bylo banowac za spoofing. A poki to wyglada tak jak wyglada to trzeba sie pogodzic z tym, ze evo otsy i real mapy beda zawsze na gorze bo te rpg serwery nie maja nigdy szans pojawic sie gdzies na gorze

Evo nie znaczy x999 ...
Nawet z teleportami mozna zrobic fajne rpg :)
 
w przypadku tarczy hosteamowej takie przypadki zdarzają się gdy mamy przy statustimeout inny niż 0 czyli zmień na 0 texik
 
Ma miną tydzień, dalej problem... Dodałem 3 ip, dodatkowe i nic. Ma ktoś jakiś jeszcze pomysł?
 
dziwne. Mam identyczny problem. Ma ktoś jakieś rozwiązania? to vps w ovh
(na innych listach normalnie można dodać) tylko nie działa otservlist.org
 
Last edited:
Back
Top