• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Serwer pod klienta 7.6; Co o tym myślicie?

Status
Not open for further replies.

Alehopper

†C++|C#|Java†
Joined
Jun 25, 2011
Messages
325
Reaction score
17
Location
Poland
Serwer pod klienta 7.6; Co o tym myślicie?
Ogólnie pytam was jako graczy, bo jestem ciekawy czy ktoś będzie grał - ogólnie słyszałem, że jest mały popych na takie serwery. Oczywiście modyfikacji było by sporo, ale oczywiście w taki sposób aby nie zrobić mętliku w głowie gracza. Ładne mapy, itd. - czy ktoś na takie coś poleci?
 
zrób rl mapke pod 7.6 to może coś z tego wyjdzie.
 
myślę, żę powinieneś na obecnym otsie jeżeli masz zrobić sondę, w której gracze mogą głosować.
Bo to czy wypali zależy w głównej mierze od ciebie - jak zrobisz, jak rozreklamujesz, jak przekonasz.
 
ja bym może i zagrał na 7.6, ale tylko i wyłącznie WAR
 
sorka bro ale oldschool otsy należą do realsofta, gość robi bardzo dobre serwy a i tak ma mało ludzi online, tak więc sądzę że będzie to niewypał.
 
Może i 50 graczy wyciśniesz na 7.6 ale musiałbyś mieć dopracowaną mapkę i fajne skrypty
 
dokładnie , zresztą jak liczysz na 300+ online odrazu i zarobek duży to zapomnij , takie serwery powinno się robić z pasji/hobby a nie dla kasy :)
Jak zrobisz dla kasy to prędzej czy później upadnie , a jak sam od siebie to zobacz , masz kilka przykładów : )
 
Nie chodzi tutaj o kasę, choć mam nadzieję, że w jakimś stopniu pokryje mi się to z kosztami serwera - więcej raczej mi nie potrzeba. Jeśli chodzi o zabezpieczenia oraz inne detale też się tym zajmę.
 
Nie chodzi tutaj o kasę, choć mam nadzieję, że w jakimś stopniu pokryje mi się to z kosztami serwera - więcej raczej mi nie potrzeba. Jeśli chodzi o zabezpieczenia oraz inne detale też się tym zajmę.

Ty botneta zbieraj, jak już chcesz stawiać, przyda Ci się bardziej niż firewall xd.
 
Dzięki, postanowiłem stworzyć już serwer pod klienta 7.6 i mam nadzieje, że mi się to uda w dużej mierze. Oczywiście, jeśli powstanie to wszystkich zapraszam do gry. Jeszcze raz dzięki, temat wolno zamknąć.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top