• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Serwery VPS pod OTS

Różnie to bywa, zależy czy maszyna matka nie jest przeciążona ale jak jest luźno to tak 70-100.
 
Różnie to bywa, zależy czy maszyna matka nie jest przeciążona ale jak jest luźno to tak 70-100.


Przy 20 mb mapie spokojnie mu utrzyma 150 a może i więcej, ofc biorąc pod uwagę global save.
 
No global save mam ustawiony co 12h z czyszczeniem mapki.
 
A czemu ? Może coświęcej byś powiedział ? Bo nie zbyt rozumiem co ty chciałeś mi przekazać tym postem.
 
Moja propozycja nadal aktualna Gohut, ale oczywiście jak wolisz samowolkę na VPS'ie to ok =)
 
Ja wiem, i biorę Twoją ofertę, ale po prostu z ciekawości chciałem się dowiedzieć co ten Pan miał na myśli ;)
 
Yup.



No chyba nie.




Tego operatora używa się też w kilku innych językach ale oki niech Ci będzie.

ale nie oszukujmy się, że na forum poświeconym open tibii ten operator jest używany do Lua, bo do c++ chyba jest =!
 
W cpp =! (!=) to znak nierówności, == równości tak jak to w większości języków...
 
Last edited by a moderator:
Back
Top