• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shadowcores Info

a newsa to na stronie nawet nie raczą napisać. Problemy przez dwa dni? Nooo gz
 
nie nie gralem z tym nol voicem
kaguja jak tam na rl bo na shadow zgnojeni jestescie?
 
nie nie gralem z tym nol voicem
kaguja jak tam na rl bo na shadow zgnojeni jestescie?
A wiec wiesz z pierwszej reki, ze @Deszczu. jest no voice. Czy ci jakies dobranocki o Shadowcorsie opowiadaja na TS'ie ?
@Shadow- RL Tibia
Zgnojeni. Serio ? No comment. Zobacz lepiej kto u ciebie na TSie siedzi i sie zapytaj kto tutaj jest zgnojony. Do Bartka nic nie mam ale kurwa no czlowieku.
Naprawde spojrz na TSa i sam siebie spytaj kto tutaj zostal zgnojony.
Nie ma to jak robic posty o Kubusiu aka Pizamka a potem z nim na akcje chodzic. Nie interere mnie to czy gadasz z nim czy nie. Fakt jest ze bylo tak a nie inaczej. Idz wbijaj RS'a na Thais i na Doriana. South Gate nalezy do Marhoziego mordeczki a do was Dorian. Szacun.
Nikt nie wroci juz na shadow. Deal with it. CCki robia sie coraz tansze. Co ty teraz zrobisz ?
 
A wiec wiesz z pierwszej reki, ze @Deszczu. jest no voice. Czy ci jakies dobranocki o Shadowcorsie opowiadaja na TS'ie ?
@Shadow- RL Tibia
Zgnojeni. Serio ? No comment. Zobacz lepiej kto u ciebie na TSie siedzi i sie zapytaj kto tutaj jest zgnojony. Do Bartka nic nie mam ale kurwa no czlowieku.
Naprawde spojrz na TSa i sam siebie spytaj kto tutaj zostal zgnojony.
Nie ma to jak robic posty o Kubusiu aka Pizamka a potem z nim na akcje chodzic. Nie interere mnie to czy gadasz z nim czy nie. Fakt jest ze bylo tak a nie inaczej. Idz wbijaj RS'a na Thais i na Doriana. South Gate nalezy do Marhoziego mordeczki a do was Dorian. Szacun.
Nikt nie wroci juz na shadow. Deal with it. CCki robia sie coraz tansze. Co ty teraz zrobisz ?
yup shadow dead for ever :] only make cash and sell cash true info
http://lunarforce.twifysoft.net/
coming :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
na akcje z nim chodze ? ladnie sie najebales kaguja pawełkiem xD
chuj ze zabijamy z zbychem gnoili was ekami 280 i poszliście na rl i tam tez wasz zgnoją wkońcu zaczniecie grac na non pvp
siedzenia na ts? u was na ts jest pszemek aka no matura wiec cichutko ;v
 
JEBAC CIE MAJCZAL I JAKIS DESZCZU CO KURWY JEBANE SMIETNIKI ZYCIA NIE MACIE I PO PIZDZIE W RL DOSTAJECIE, ELO ELO ELO NARA NARA NARA
 
na akcje z nim chodze ? ladnie sie najebales kaguja pawełkiem xD
chuj ze zabijamy z zbychem gnoili was ekami 280 i poszliście na rl i tam tez wasz zgnoją wkońcu zaczniecie grac na non pvp
siedzenia na ts? u was na ts jest pszemek aka no matura wiec cichutko ;v
A co niby ze nie byles z nim na akcji ? Ja pierdole ale ty jestes zerem. Zbychy i Siohaj nas gnoili 280 ekami ? One kiedys mialy 300 lvle ale dobra. Nic innego nie mogli nam zrobic tylko ekami przychodzic i po stackach uciekac ale w defy. True Info. A ty X Logi wypierdales na deeplingach. A co ty masz do Enta on ci nic nie zrobil czy mam sie znowu powtorzyc ze masz bartka kutasa gleboko w gardle ?
Szkoda ze ty byles no voicem kiedy sie pytalismy o twoja fotke ale cos na deszcza pierdolisz. Pewnie pryszczaty maly grubasek z kompleksami.
JEBAC CIE MAJCZAL I JAKIS DESZCZU CO KURWY JEBANE SMIETNIKI ZYCIA NIE MACIE I PO PIZDZIE W RL DOSTAJECIE, ELO ELO ELO NARA NARA NARA
Widzialem twoje zdjecie gdzie jezyk wystawiasz ( nie bede tego tutaj wstawial ). Sam pewnie jestes gnojony z takim ryjem.
 
kaguja przypomnij mi kiedy pytaliscie sie o fotke jedynie przypominam sb chyba w dzien dolaczenia do was lub 1 dzien po i kazdy wstawial na avatar zdj jakis lamusow jak ty z google [kk]
chodzilem z nim na akcje? takze przypomnij mi kiedy by chyba byles najebany pawelkiem i snilo ci sie cos xD
chuj ze keidys mialy 300 lvle nie chodzi o to ze na -20 polecialy tylko o to jak was oni robili ,albo jak lukaszek wam uciekal swoim rpkiem po derfi ;>
 
Back
Top