• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shadowcores Padl Co Dalej?

saklak

New Member
Joined
Feb 9, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Mysleliscie o przejsciu na Lunaforce? Serwer w miare podobny , hoster inny wiec problemow "narazie" nie powinno byc , tylkoludzi malo , wiec zakladam ten temat ;D Co mysli8cie? Wybiera sie ktos?
 
no ale co z tego, ze wy się przeniesiecie na lunarforce. Skoro jeden atak ddosu był stanie powalić 2 letni serwer to jaka jest gwaranacja, ze zaraz to się nie powtorzy na lunar? Takie granie w ciaglej niepewnosci czy aby komuś się nie zechce rozwlić serwera, a GM nie bedzie w stanie nic z tym zrobić jest chyba nie fajne. Takie jest moje zdanie. Lepiej poczekać kilka dni i zobaczyc czy on to naprawi. jak nie to olac ten serwer i isc na ambere...albo hexane( 99% pewności, ze nie bedzie resetu itp.).
 
Ambera totalnie pod is , dlatego tam nie chce isc , hexana old i 8.60 . Luna jest fajna , pozatym to nie ddosy tylko host , nikt by nie ddosowal 3 dni serwa , chyba ze jakis maniak... Ja narazie ide na Luna , jak sie Shadow ustabilizuje to bede na nim gral.
 
Nie rozumiem placzu... przeciez gra na Shadowcorsie skonczyla sie 1.5 roku temu
 
Ja to proponuję wszystkim noł lajfom z całej polski abyście spotkali się najlepiej w WWA i popełnili grupowe samobójstwo w imię protestu jebane łaki
 
no hexana była dobra ale tam tez juz nikt nie gra... za duze levele sa i ogolnie lipa bo nie ma zadnych teamów do bitek- to samo co na shadow od jakiegos czasu...
 
hahasnie sie oglada mega doroslych ludzi cisnacych wszystkich od "noł lajfów" a sami kurwa siedza pewnie przed kompem x godzin dziennie i trzepia kite po 15 razy :D
 
Back
Top