• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shakes And Fidget Gra ktos?

Grałem - na początku fajne ale z biegiem czasu coraz bardziej nudna i monotonna się robiła :) Taka "sezonówka" ta gra :p
 
Hehe jak coś możecie mi sprezentować konto ^^ nie nalegam. Aczkolwiek słyszeliście o Empcraft.pl ?;>
 
Tak nawalam na bocie 47 lvl woj i 36 lvl mag, jakby co s2 nicki postaci to Lanceq i Lanceqq, mogę zaprosić do gildii :>
Administracja SFGame ostatnio leci tylko na kase więc chyba sprzedam konta ;/
 
Ja w tamtym roku grałem w EmpireCraft. Tyle ze to było na amerykańskim serwie... niby fajna gierka, ale jak wyskoczy Ci ktoś, komu nie szkoda kasy na tą gierkę, to po Tobie... nie polecam.
Miałem typka koło siebie, raz mnie najechał -> rozdymałem mu całe wojsko, a mi zostało go dosyć sporo. Przez kolejne 3 tygodnie non stop robiłem wojsko, expiłem bohaterów, etc, etc... Mury miałem na prawie maksymalnym poziomie... nagle nie było mnie jakoś 3 dni, patrzę, a tu wszystko rozp***... Najechał mnie armią dużo mniejszą niż moja, której nie byłby w stanie zrobić bez punktów premium czy czegoś tam. Miał wykupione jakieś bonusy do ataku, etc, najechał mnie w nocy, gdzie jest bonus do obrony. Teoretycznie nie powinienem odczuć tego ataku, praktycznie po moim wojsku nic nie zostało, a on stracił nie więcej jak 10% swojej armii.
Grajcie tylko jak macie zamiar wydawać na to kase - bez kasy nie ma to sensu.
 
Back
Top