• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

SharpTibiaProxy Pod inne wersje.

do tych wszystkich co zaraz zaczną "zapytaj w temacie tego map trackera", twórca nie jest aktywny od bardzo dawna, a inne osoby też mają z tym problem...

Bo chcą updatować tracker do wersji 9.80, trzeba podmienić pakiety i skompilować, na przedostatniej stronie pewna osoba podała dokładnie co ma być zmienione, tak więc zrób analogicznie i wstaw pakiety z 7.x to może zadziała xd, przy okazji jakbyś robił to bym ci powiedział jak updatnąć do 9.80 i byś mi updejtnoł bo sam nie jestem w posiadaniu wymaganego kompilatora, a moje powolne łącze uniemożliwia pobranie go ;/
 
Hmm, to co zostalo pokazane to zrobiłem już wcześniej, jedynie problem mój polega na tym, w jaki sposób ustawić:
public static readonly ClientVersion Version760 = new ClientVersion { Number = 760, FileVersion = "7.6.0.0", OtbmVersion = 1, OtbMajorVersion =1, OtbMinorVersion = 1 };

Np W mapie piszę: OTB 1.3.61-7.60
mimo że kompilacja poprawna itd, wywala błąd przy starcie : Unable to load items. Details: Old version of items.otb detected, a newer version of items.otb is required.
 
plik items.otbm musi mieć taki sam identyfikator jak to co podałeś w map trackerze, a weź spróbuj poprostu usunąć sprawdzanie czy są dobre items.otb :D
 
Back
Top