• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shawak's Wr Server 8.52 na 8.54

Status
Not open for further replies.
Czy to tak trudno wszystkie skrypty oprócz tych standardowych co są w tfs wkleić do drugiego silnik ??
 
Czyli wszystko z data 8.54 podmienić do 8.54? + .exe
 
Chodzi mi głównie o ten plik war.lua bo jest ciekawy i chciałbym ten serwer w 8.54, i wrzucić własną mapę.
 
nie wystarczy zmiana protokolu?
oprocz zmiany na 8.54 trzeba jeszcze pare linijek dodac w protocolgame.cpp, bo inaczej debug clienta przy login

w:
PHP:
void ProtocolGame::AddCreature(NetworkMessage_ptr msg, const Creature* creature, bool known, uint32_t remove)
dodano:
PHP:
	if(!known)
		msg->AddByte(0x00); // war emblem

	msg->AddByte(!player->canWalkthrough(creature));
---------------------
war server shawaka chyba jest w 100% w lua napisany, wiec moze nawet sama podmiana .exe na ten z tfs 0.3.6pl1 starczy
 
i nie mam pliku protocolgame.cpp

Koci zmiast sie smiac pajacu pomogl bys

Source tak ma sie nazywc plik? nie wyszyscy sa pro w tym i nie wyszcy wszystko rozumieja.
 
Last edited by a moderator:
Niech ktoś przerobi u siebie ten ots na 8.54 i wrzuci go na jakis serwer. Nie tylko ja na to czekam wiec pomyślcie takze o innych:p
 
Nikt Ci nie kazuje. To niech ktos poda link jak to zrobic bo szukam i nie moge znalezc. jakbym wiedzial jak to zrobic to bym sam sobie zapierdalal
 
Kurwa zamiast sie wymadrzac to podaj jakies linki. ja tu prosze o pomoc a nie spam jaki to ja jestem i co ja nie potrafie
 
ale spam to taki gratis :)

co z tego, że nie potrafisz? Myślisz, że my potrafiliśmy? Nie umiesz szukać? Widać jesteś za głupi żeby to zrobić dlatego sobie odpuść :)
 
Niech ktos napisze kto sie na tym zna a nie jacyć idioci ktorzy glupote odziedziczyli po matce.
Myślisz, że my potrafiliśmy?
sa osoby ktore to potrafia
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top