• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[SHOP SYSTEM] Wysyłanie przedmiotu do depo.

tamburyniarz

New Member
Joined
Apr 29, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Witam,
Mam zainstalowany SHOP SYSTEM z tego temu:
http://otland.net/f118/shop-system-full-modern-aac-114852/
Wykryłem buga w tym systemie, otóż, kiedy np. ktoś jest online i nie ma miejsca w plecaku i zakupi np 10 'crystal coin' to w grze wyświetli mu się komunikat "You don't have enought space..." czy coś w tym stylu i gdy wyrzuci jakiś przedmiot z plecaka na ziemie to dostaje 100cc, gdy wyrzuci kolejny, kolejne 100cc itd. Dlatego chciałbym zrobić by przedmiot pojawiał się u gracza w depo, wtedy nie byłoby z tym problemów, lecz nie wiem jaką funkcję zastosować. Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc.
 
Ten system i tak jest wystarczająco źle napisany. To, że są tu takie błędy, to w sumie nic dziwnego. Zamiast doAddContainerItem użyłbym doPlayerAddItem, czy coś w ten deseń... lipaaa :)
 
Z tego co pamiętam, to po wielokrotnym naciśnięciu buy~ dodaje pare itemów, a zabiera pkty za jeden.
 
uzywalem tego systemu pol roku, fixy do wymienionych przez Was rzeczy byly banalne z tego co pamietam bo ja jako totalny newbie sobie z tym poradzilem...
 
Napisz własny. Kasy się zachciało zarabiać, a nie potrafisz banalnych błędów ogarnąć... Tak jak 3/4 tych "adminów"... niedobrze.
 
Napisz własny. Kasy się zachciało zarabiać, a nie potrafisz banalnych błędów ogarnąć... Tak jak 3/4 tych "adminów"... niedobrze.

Ahh, bo Ty napisałeś marną OTSLIST.eu i nosisz się na tym forum jak ... znawca się znalazł, kur*a programista od siedmiu boleści. Połataj dziury w tym swoim 'dziele'.
 
Ahh, bo Ty napisałeś marną OTSLIST.eu i nosisz się na tym forum jak ... znawca się znalazł, kur*a programista od siedmiu boleści. Połataj dziury w tym swoim 'dziele'.

Jeżeli chodzi o Mateusza - uwierz, że on pomógł wiele razy, oj wiele...​
 
Nie mówię że nie pomógł, ale wkurw*a mnie takie coś, człowiek pyta o pomoc, a ten mu jakieś morały prawi i nosi się jak guru.
 
Ahh, bo Ty napisałeś marną OTSLIST.eu i nosisz się na tym forum jak ... znawca się znalazł, kur*a programista od siedmiu boleści. Połataj dziury w tym swoim 'dziele'.

Tylko, że ty pomoc uzyskałeś(wskazówki dotyczące błędów), za gotowca trzeba zapłacić, więc nie wiem po co się spinasz.
 
Tylko że jest jedna różnica Feren. Ja swoją listę napisałem od zera, każdy element zrobiłem sam. Człowiek uczy się na błędach, a ja się wiele już nauczyłem dzięki temu. Żadnych dziur na razie nie widzę, owszem, były, ale to w sumie nie znaczy, że możesz mnie tu wyzywać : ). Taki sms shop to szczerze mówiąc 30 minut pisania, no maksymalnie godzinka, ale nikt tego za Ciebie nie zrobi, bo jaka w tym korzyść? Wyślę ci plik, ty przyjdziesz po więcej. Tak zawsze jest. Może i masz serwer, nie ważne czy go ściągnąłeś, czy zrobiłeś sam, ale bez odpowiedniej wiedzy na temat tych wszystkich gówienek nic ci po tym... Pomógłbym, ale złapałem focha :D.
 
Back
Top Bottom