• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Siema mam pytanie

Status
Not open for further replies.

krzysiek1434

New Member
Joined
Aug 24, 2007
Messages
28
Reaction score
0
Mam do was pytanko w jakim banku zalozyc najlepiej konto? Czy mbank ekonto eKONTO to dobry pomysl? Jestem pelnoletni
 
Proste że tak. W mBanku dostajesz konto po twoim bogatym wuju :)

A tak poza tym, polecam, sam nigdy nie miałem zastrzeżeń.
 
zgłosiłem formularz do mBanku i czekam z 1,5 miecha już i 0 odpowiedzi..
Nie wiem co im zrobiłeś, ale mi kiedyś przy zakładaniu konta z miłą chęcią 3 raz kurierem wysłali, bo kurier nigdy nie trafiał i wracało.
mLinia -> oto klucz do sukcesu.
 
Też posiadam konto w mBank - jest to z jeden z najlepszych banków , nie płacisz za utrzymanie konta itd.
 
ja mam bzwbk i też nie płace za utrzymanie konta itp. btw mam 17 lat moze dlatego xD niewiem jak dalej
 
zgłosiłem formularz do mBanku i czekam z 1,5 miecha już i 0 odpowiedzi..

;o Jak ja zkladalem konto to kurier zglosił się po 2 dniach... Albo Cie nie lubią albo mieszkasz na jakimś zadupiu. ;]
 
zgłosiłem formularz do mBanku i czekam z 1,5 miecha już i 0 odpowiedzi..

Mam konto w Mbanku od 3 lat (izzy konto rlz) i z tego co pamiętam to wypełniłem formularz i przedstawiciel pojawił się po dwóch tygodniach. Ale konto wyjebane w kosmos nie płaci się nic za przelewy a to najważniejsze dla mnie a i za prowadzenie konta też 0.
 
Mbank, najlepszy :). Teraz dodatkowo weszły przelewy ekspresowe, nigdzie indziej na razie nie ma chyba ;>.
 
ja mam bzwbk i też nie płace za utrzymanie konta itp. btw mam 17 lat moze dlatego xD niewiem jak dalej

Po Twoich postach, nicku boxer95 nie stwierdziłbym, że masz 17.

@topic, bardzo dużo ludzi ma konto w mbanku(szczególnie Ci młodzi 15-20 lat), ja osobiście mam w PKO, nie narzekam.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top