• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Siemka

Verdis

Ciekawy świata.
Joined
May 28, 2012
Messages
394
Reaction score
9
Location
Poland
Dlaczego jak chodzę po ziemi ziemi w tibi czasem pojawia się takie coś?
Z czym to jest związane, błąd items? Nie czaję tego proszę o pomoc..
bez tytułu.JPG
 
o wiele mniejsza niż tamta :), pozatym ma gdzieś zarejestrowane, że to jego temple? ma opatentowane to? nie, więc 20 innych otsów może mieć to samo temple

Wiesz, mi to zwisa, ale osobiście uważam że temple jak i mapa vestii nie jest jakoś specjalnie zajebista, wybił się na spoofie, nie mówiąc już o patentach na np. taski, który ukradł z mojego serwera hellice.pl :)

@crypton, uprzedzam Twoja wypowiedź, tak wiele patentów kradłeś z mojego serwera, między innymi unikatowe taski, które mam już u siebie od 3 lat, jest tego więcej ale nie chce mi się wymieniać.
 
Wiesz, mi to zwisa, ale osobiście uważam że temple jak i mapa vestii nie jest jakoś specjalnie zajebista, wybił się na spoofie, nie mówiąc już o patentach na np. taski, który ukradł z mojego serwera hellice.pl :)

@crypton, uprzedzam Twoja wypowiedź, tak wiele patentów kradłeś z mojego serwera, między innymi unikatowe taski, które mam już u siebie od 3 lat, jest tego więcej ale nie chce mi się wymieniać.

panie, miał pan zarejestrowany patent, że go ukradł? to jest rynek otsów, w którym nie ma żadnych praw (jedynie ataki), tak więc nie ma czegoś co można ukraść bo i tak nic nie jest Wasze
 
panie, miał pan zarejestrowany patent, że go ukradł? to jest rynek otsów, w którym nie ma żadnych praw (jedynie ataki), tak więc nie ma czegoś co można ukraść bo i tak nic nie jest Wasze

Chodzi o sam fakt, ja nie latam po serwerach, nie kradnę pomysłów. Jak piszę jakiś system, to wymyślam sam, a znajdzie się pajac który to skopiuje. Dla przykladu 90% startujących evo mają te śmieszne zombie event itd, co już jest w chuj nudne. Ukradł, źle się wyraziłem, "zapożyczył" powiedzmy....
 
Wracając do kopiowania, na vesti znalazłem 10 autorskich expowisk na ok 160...

- - - Updated - - -

Złodziej, kolejny dzieciak, który nie umie zrobić czegoś sam tylko musi kopiować.
Odezwał się ten co zrobił wszystko sam! hahahaha mam nawet archivments system od kumpla .... mówił, że kiedyś robiliście razem otsa ale go wychujałeś.... ;]
 
sprawdź momevents, czy nie ma tam nic, ogólnie to jakiś skrypt lub mapa musi to robić



* od posta Cryptona, modek powinien poczyścić temat, bo wałkowane są ciągłe tematy, na które każdy ma inna opinię, a najlepiej zróbcie działa zażalenia
 
Wracając do kopiowania, na vesti znalazłem 10 autorskich expowisk na ok 160...

- - - Updated - - -


Odezwał się ten co zrobił wszystko sam! hahahaha mam nawet archivments system od kumpla .... mówił, że kiedyś robiliście razem otsa ale go wychujałeś.... ;]
Wiesz... nie wiem skąd bierzesz te swoje śmieszne teorie o expowiskach i o kumplu z którym według ciebie robiłem OTSa. Wyznaję zasadę, że jeśli coś ma być zrobione dobrze, trzeba zrobić to samemu. Achievement system jak i większość systemów na Vestii jest mojego autorstwa. Co do expowisk - skoro widziałeś na serverze tylko '10' autorskich expowisk to widocznie resztę autorskich expowisk inne servery sobie od nas skopiowały.
A więc za przeproszeniem - nie wysnuwaj teorii z dupy wziętych.

@aby nie było offtopa:
Podaj adres IP po starcie, spróbuję Ci pomóc :)
 
Wstawić ten archivments system na forum ?
Rób jak chcesz, nie zmieni to jednak faktu, że nigdy nie robiłem servera z jakimś twoim "kumplem". Jedyna osoba, której dałem ten system był Texon, wymieniłem się wtedy z nim za jakiegoś skrypta, a więc równie dobrze system mógł pójść gdzieś dalej.
 
Oto config.php zapytaj Cryptona czy ma taki sam... Nie będę dawał takiego czegoś za free, bo to składa się z więcej elementów :)
To tylko dla niedowiarków...
Nie ukradłem tego systemu!

=================================================================================== Config.php:

//Achievments
$config['site']['start_storage'] = 13950; // storage pierwszego achievmenta (każdy następny ma o 1 większe)

$config['site']['achievments_alt'] = array(
'achievment1' => "Przykładowy Achievment", // nazwa pliku z obrazkiem achievmenta (zostanie wczytany z images/achievments/) => nazwa achievmenta, która się wyświetla
'welcome' => "Witaj",
'donator' => "Donator",
'vip' => "Vip",
'power' => "Power Ranger",
'100lvl' => "100lvl!"


);
 
Odpierdolicie się od tej vesti?
Nie ważne kto komu skopiował i co kto ma ważne aby to wykorzystać i stworzyć dobry serwer i myślę że cryptonowi się to udało.
A czy rzeczywiście spofował to chuj wie ja myślę że sam się przyznał i zwrócił się do otlandu o pomoc to dobry znak tym bardziej że wielu z nas miało taki sam błąd przynajmniej ja miałem tak samo a byłem w topce przez 2 tyg lekko potem xinn dał mi bana w zasadzie to automat.
 
Back
Top