• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

silnik pod 10.71 - czy wyszedł?

Witam, niestety niema takiego silnika i nie będzie musisz niestety uzbroić się w cierpliwość i nie spamować na forum. Musisz co miesiąc sprawdzać TFS 1.1 czy zostanie skończony w 100%, z własnego przykładu wiem że prawdopodobnie rozpoczęcie prac na TFS lub jakimkolwiek silnikiem pod tą wersję gry jeszcze upłynie z rok czasu albo nawet i lepiej.
 
Witam, niestety niema takiego silnika i nie będzie musisz niestety uzbroić się w cierpliwość i nie spamować na forum. Musisz co miesiąc sprawdzać TFS 1.1 czy zostanie skończony w 100%, z własnego przykładu wiem że prawdopodobnie rozpoczęcie prac na TFS lub jakimkolwiek silnikiem pod tą wersję gry jeszcze upłynie z rok czasu albo nawet i lepiej.

shadowcores działa pod 10.70-10.71, więc TFS jest już gotowy ale Talaturen nie chcę robić jeszcze merge'a ze swojego prywatnego repo do oficjalnego,
no chyba że jednak gdzieś na githubie jest wersja z 10.7
 
shadowcores działa pod 10.70-10.71, więc TFS jest już gotowy ale Talaturen nie chcę robić jeszcze merge'a ze swojego prywatnego repo do oficjalnego,
no chyba że jednak gdzieś na githubie jest wersja z 10.7
Przepraszam masz rację nie zauważyłem że nie dawno shadowcores zmienił klienta. No to poczekamy jeszcze tak z parę miesięcy wtedy pewnie coś bedzie ciekawego :0
 
Back
Top