• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Silnik pod 7.92

GM Matrix

New Member
Joined
Jan 10, 2008
Messages
53
Reaction score
3
Cześć, mam do was pytanko - mianowicie, jaki według was jest najlepszy silnik właśnie pod protokuł 7.92? Zamierzam ruszyć z bardzo ciekawym projektem pod tą wersję, jednak nie znalazłem jak na razie nic szczególnego :) zależy mi również aby był dostępny kod źródłowy tego silnika.

Dzięki.
Matrix.
 
Hmm...
Najlepszym silnikiem jest Xintera, tylko pare osób go posiada i wątpie, żeby się nim podzielili : >
Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie silnik Zorzin, na necie zostały tylko linki w wersji XML, tak samo jak Evolution...
Zrób serwa pod 8.0 przynajmniej masz TFS'a z source...
 
Dziękuję bardzo za błyskawiczną odpowiedź. Gdyby jednak ktoś był tak dobry i podesłał silnik Xinterii, to zapewne moglibysmy się jakoś dogadać typu pomoc za pomoc ;) ale wszystko wskazuje że bede musiał zrezygnowac z 7.92 i tak jak mówisz zabrać się za 8.0

Jeszcze raz dzięki seyakuroya.
 
Z tego co pamiętam to w ogólnym obiegu były chyba tylko XMLki pod 7.92...
 
Back
Top Bottom