• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Silnik, przyszłość, który będzie się najlepiej rozwijał

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Hej, który silnik będzie się dalej najszybciej i dokładniej rozwijał? 0.2 mystic spirit, 0.3, 0.4 czy może jakiś inny? Dobrze by było jakbyście dołączyli uzasadnienie, thx.
 
Patrząc po częstotliwości aktualizacji to myślę, że TFS 0.2. Na chwilę obecną Talaturen chyba najwięcej commituje.
 
Nie ma juz 0.4. Jest 0.3 i 1.0. branches/0.2 raczej tez nie bedzie rozwijany (bo przeszedl w 1.0).
 
Jak to ? Nie ma już tfs 0.4 ? Zgubiłem się .. Czyli silnik 0.2 jest teraz najczęściej ruszany, ale w sumie czemu jak on jest chyba już troche stary tak wynika po numerkach, nie ? :<
 
Nei patrz na numerowanie bo ono jest pojebane. 0.2 jest nowszy od 3.6, 3.7, 4.0... 1.0 jest jeszcze nowszy. Tak jakos od dupy sttrony wersje sa nadawane.
Jeszcze troche i wszyscy beda uzywac 0.0 a potem -1.0 :)
 
>.< to jak jest 0.2 najnowszy to większość z tego co widzę kodów do silnika jest pod 0.4 / 0.3.x a do 0.2 w większości jak patrze to albo nie działa albo nie testowane, pojebane to jest :E A o 1.0 w ogóle nie słyszałem, myślałem że 0.4 jest najnowszy...
 
Nei patrz na numerowanie bo ono jest pojebane. 0.2 jest nowszy od 3.6, 3.7, 4.0... 1.0 jest jeszcze nowszy. Tak jakos od dupy sttrony wersje sa nadawane.
Jeszcze troche i wszyscy beda uzywac 0.0 a potem -1.0 :)

całkiem logicznie są numerowane, a jakbyś nie zauważył to 0.2 jest wersją stabilna, 0.3 było wersją rozwojową
na dzień dzisiejszy 0.3 jest martwy i raczej nic tego nie zmieni, dlatego warto zainteresować się 1.0
Software versioning - Wikipedia, the free encyclopedia
 
No dobra, skoro 0.2 jest stabilna, to rozumiem, że w 0.4 też nie ma co iść ? To znaczy że teraz serwery, które są mają tfs'a 0.2, tak ?
 
Nie ludzie dalej używają 0.4 wnosząc bądź nie swoje poprawki i fixy z nowych revów, albo po porstu jak mają serwery pod <= 8.60 to jadą na 0.4.
 
Wszystkie źródła i tak są otwarte więc czego byś nie wziął to możesz zrobić wszystko. Ale moim zdaniem warto używać raczej stable i ewentualnie dodać rzeczy niezbędne, a nie łatać dziury
 
to 0.1 ma kod z 0.3.7 czy z 0.2? Bo już nie rozumiem
 
Dobra dobra muszę sobie to poukładać, czyli najlepiej teraz działać na tym 0.2 , który jest dostępny po wykupieniu donatora tak ? I jest on już załatany itp.. Ale 0.2 to jest jak rozumiem na te najnowsze wersje tibii ?
 
Dobra dobra muszę sobie to poukładać, czyli najlepiej teraz działać na tym 0.2 , który jest dostępny po wykupieniu donatora tak ? I jest on już załatany itp.. Ale 0.2 to jest jak rozumiem na te najnowsze wersje tibii ?

w distribudions marz nofy pot 9.8 za fri, kumasz?

nazywa się on Mystic Spirit
 
0.2 nie trzeba donatora bo jest w distributions

dałem ci rozwiązanie, a do tego napisałem to 'fonetycznie', żeby łatwiej twój mózg przyswoił

nie no, troche sobie potrollowalem
 
:) Przyswoiłbym szybciej, gdybyś nie pisał tak "fonetycznie", ale ok ważne że wyjaśniłeś o_O
 
Back
Top