• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Silnik system spelli/pvp z 7.4-7.7 oraz z addonami/mountami/żywioły lód/świętość

hrex

New Member
Joined
Apr 12, 2009
Messages
27
Reaction score
2
Witam, jak w temacie, ostatnio zwróciłem uwagę na częste serwery z 7.7 posiadające addony i mounty, do tego potrzebowałbym dodac żywioł lodu i świętość z nowyszych tibii, najlepiej wszystkie condition/combats z 8.6, posiada ktoś takowy silnik oraz klient który będzie w stanie otworzyć okienko z addonami i mountami na tej wersji? Lub jest ktos chętny do stworzenia takiego, oczywiście za odpowiednią opłatą?
 
u mnie na przykład zrezygnowałem z addonów a outfity maja je na full odrazu
 
aha, no widzialem Twoj projekt, podobny chyba do retrocorsa z tego co tam rozkminialem. ja mam troche inna wizje serwera, z customizowana reala mapa pod server rpg, cos bardziej w kierunku realesty ale tez nie do konca heh widzialem tam dales reakcje pod postem u goscia co wlasnie mial taki serwer ;D raczej robie to hobbystycznie i nie nastawiam sie ze cos z tego wyjdzie ale kto to wie heh
 
Hmm według mnie tym że na retro masz klasyczne 7.4 z dodatkowymi expami a na realescie masz sporo nowych itemow itp
 
imo jak masz silnik to dodanie ice czy holy damage to 5min roboty :) wiec moze poproboj samemu nizeli tu blagac o pomoc zwlaszcza ze jestes pewnie starszy ode mnie patrzac na twoj joined date
 
to akurat wiem jak to ogarnac tylko przy okazji dodalem, tyle ze addony i mounty to grubsza rozkmina zeby wprowadzic pod ta wersje i nie blagam tylko oferuje pieniadze jezeli ktos bedzie chcial sie podjac ;p ale nie dygaj, w miedzy czasie staram sie poglebiac wiedze chociaz czasu za duzo na to nie mam, ale czekam na odzew od tego chlopa z silnikiem 7.7 Blast Network moze bedzie chcial odsprzedac a jak nie to bede dalej kombinowal
 
wstawilem obd outfitow z zalozonymi addonami ( i tak malo co kto uzywa tych outow bez addonow ogolem wiec chyba lepiej wygladaja z nimi :D ) w resources a jak potrzeba system gdzie potrzeba storage id do danego outfitu to tez bede udostepnial na dniach jak znajde czas zeby to wyciagnac z soruce co bylo u mnie zmieniane
 
Witam, jak w temacie, ostatnio zwróciłem uwagę na częste serwery z 7.7 posiadające addony i mounty, do tego potrzebowałbym dodac żywioł lodu i świętość z nowyszych tibii, najlepiej wszystkie condition/combats z 8.6, posiada ktoś takowy silnik oraz klient który będzie w stanie otworzyć okienko z addonami i mountami na tej wersji? Lub jest ktos chętny do stworzenia takiego, oczywiście za odpowiednią opłatą?
Co do klienta, to otcv8 jest customowym klientem który ma takowe okienko z addonami domyślnie.
 
Juz skontamlwalem sie z chlopem z tego blast network ale dzięki bardzo, półki co musze i tak wstrzymać pracę przez wesele heh
 
Back
Top