• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Simone] Jak uzywac opcji "Template" - REP++ :)

Status
Not open for further replies.

arekziomal

New Member
Joined
Feb 26, 2009
Messages
102
Reaction score
0
Location
U.K
Witam!

Mam pytanie jak uzywac opcji template w simone? bo probowalem i pisalo ze zaladowalo pomyslnie ale zadnych ogni nie zmienilo ;/..

OOCZYWSCIEM REPP++ :D

nie xd o to nie chodzi:D

Chodzi mi o coś podobnego jak w notatniku ze klikasz control+h i tam masz takie opcje "Znajdz" "Zmien Z"

Mapeditor : OTMapEditor-0.55_850

Wersja : 8.5 ;d

Please help!
 
Last edited:
@up z krzesła spadłem jak to przeczytałem ^.^

prawie 20 mb ogni a on mi każe zmieniać!!:D! ;PP

To jest RL Mapka;d nie chce mi sie zmieniać 10h;[
 
A po co ci zmienić ognie ? może crashuja tym ogniami ? xD . BO te fioletowe co da się przenosić wystarczy jeden na drugi w domku i crash ;] .
 
Zapisz sobie mape w sme w formacie XML, wyszukaj za pomoca notepada++ id itemow i zastap je tymi ktore chcesz zeby wskoczyly na ich miejsce.
Jesli pokombinujesz to i w PHP to zrobisz(zmienne) :>
 
pewien ze zadziala?;d

@edit
zadziałało by gdyby nie to że po zmianie na .xml i otworzeniu w notepad++ pokazuja mi sie same "ţ™˙˙ţp ţž˙˙ţqţ›˙˙ţqţ˜˙˙ţq ţ–˙˙ţq" i nie da sie edytowac ^^ ;p
 
Last edited:
Ale kretyn. Zresztą, jak cała reszta -_-'

Otwierasz plik template jako normalną mapę, normalnie mapczysz sobie template (id itemu, który ma być zamieniony, a pod nim id itemu, na który ma być poprzedni zamieniony) i zapisujesz mapę też normalnie. Teraz możesz sobie załadować plik mapy jako template, a następnie otworzyć swoją mapę i wuala, działa.
 
zaladowalem template to mi sie domki zjebaly;/
 
Last edited:
Ale najpierw ladujesz template, a pozniej mape...
 
@Edit!

Naprawilem!

Thx wszystkim za pomoc!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top