• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Siwek

wróciłem Cię tylko wyjebać z teamku u tych Twoich przydupasów. Poza tym miałeś mi pokazać fejsbuczka z szadym i dalej nie widzę. Miałeś nawet nie swój teamek, bo calara, ale będziesz coś pierdolił. Wszyscy Tobą gardzą i bekę z Ciebie cisną, nawet Twój stary Lucek już Ci kanapek nie będzie robił, bo ile można gościowi robić, który ma 20-19 lat, a dalej jest w 1 liceum, a mentalnie w dupie jak ten sir ahh i kosoviak wielki kurwa ultras legi. Idź dalej pokazuj jakim gównem jesteś, a co do teamku Szadego, to możesz jedynie laske mu robić, bo jakby miał tyle czasu co przed wakacjami, to znowu byś pisał BAD TIMES HAS COME Ty jebany dysmózgu

translate: to make all clear, siwek is just funny boy


to make all clear serko no hands trade player from sraida
 
haha ^ kopani byliscie gdzie od calara mialem kayta gume i ananasa i rozywych
 
true info
calar mnie skasowal z fb zeby go nie kusilo do grania, a gostek reload reloadu reloadow zrobil po 4 dniach, no trzymaj mnie gosciu
 
haha ^ kopani byliscie gdzie od calara mialem kayta gume i ananasa i rozywych

dobra zamknij pizde w końcu ze swoimi bajeczkami bo nikogo juz nie smieszy to że jestes kretynem
 
ten serko to moze mi dupe po sraniu lizac
jakies zero ze srajdy
jak ten kaplarr dzieciun

nie mam pojecia czemu ty jeszcze masz czelnosc wychylac sie jebany ćwierćwałku- ujeb sie na pizde i juz nie mrukaj nawet gownie co go znaja tylko z tego ze gitom donosił poty na defilery t4
 
Back
Top