• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skad wziasc tfs 0.3.5?

Mi też czasem odwala, jak wypije :p ale nie do tego stopnia ... ale jak już tak pisze to po co poszedłeś ta babke przeprosić? było by ciekawiej :SS
 
Last edited:
Ja zobaczyłemw szystkie filmiki xD. Przeżyłem xD. Mi się tam podoba jak ktoś z siebie robi debila ;D.
To daj mi reputa oddam

@down/Nie chcem nabijac postow

Napewno coś dodam bo miałem kilka pomysłów
np z policją były fajne momenty ale nie było operatora kamery
 
Last edited:
Dodał... Słabe to troszke. Zobacz licznik odwiedzania bloga :p pewnie poszedł mocno do góry!
Mało ciekawe te filmiki :p
A z placem zabaw mam złe skojarzenia, prawie tam wpierdol od typa dostałem :S 40 lat może a do chuja mi nie dosięgał :p
 
Dla renuska
Loleslav’s Blog � Filmy
jak zobaczysz wszystkie to padniesz
Poleacam po Tytułch
Na tej stronie znajdziecie filmiki z moim udziałem…
Ludzimierz
Buty 2

Ludzimierz
Buty 1

Ludzimierz
Przehardcor po 5zł

Ludzimierz
Inga:”Jakie rybciochy…… Rybciochy bambochy Rybciochy bambochy”


Plac zabaw
Gleba…
Code:
----Moja Gleba

Hmm… Papierosa


Msza swieta by Lolek

A tu chciałem być “Hardcorem” i próbowałem wyjść na krzyż w Czarnej Górze
Krzyż 23,5m wysokości
Code:
 ----Rozcilem sobie reke 0,5 cm szerkosci i 6 dlugosci

Piroman bawi sie pod wiatr a Inga Odpala kościelnego busa


Piroman

Hmm ksiadz jest w pradze wiec nie mam filmiku jak mowie glośno do Kardynała Dziwisza
"Siema dziwisz"

@UP
Hmm bylo okolo 250-447 unikalnych wejsc dziennie zaraz zobacze bo bylem ciekaw ale mi sie nie chcialo i dodam wynik
 
Hmm ksiadz jest w pradze wiec nie mam filmiku jak mowie glośno do Kardynała Dziwisza
"Siema dziwisz"

Poczules sie wtedy fajniejszy? Bo wiesz, to zaden wyczyn :) Do Kaczynskiego przy tych lamusach z BOR'u bys bal sie podejsc, a do jakiegos ksiedza kozaczek :) Nie ma co, pozdro ziam.
 
Haha beka lolek, o 2 rano siedze to dla mnie wyczyn bo w nocy z reguły śpie, z księdzem takie jaja :D fajnie szkoda, że już jestem taki stary :p
__________________
klekSu.png

You are welcome on kleksoria.com!
Please visit new open tibia forum with it's own ots list. otservers.net!
 
Last edited:
Potrzebuje 8 ptk reputacji da ktoś?

@edit
za głupote i mądrość


#down
Wal się
Ja się pytam kto da a nie kto nie da bo i tak oddam

@edit2

//lolkowy reput


@edit3
Jeszcze 1PTK
 
Last edited:
Back
Top