• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skarbówka...

Dix37

New Member
Joined
Feb 16, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Witam, ostatnio miałem wjazd do domu, kilku panów z skaróbówki. Nie było mnie w domu, zostawili pismo, że mam tydzień na stawienie się do skarbówki z wszyskti papierami dotyczących moich finansów.
I mam pytanie takie:
Zarabiam na OTSach co miesiąć 1000zł z smsów, 250zł z przelewów - lecz nie wiem czy legalnie to podchodzi, nic sam do skarbówki nie odporwadzam (ale chyba to robi homepay?) lecz z przelewów na 100% nie, co z nimi?
A także paypal miesięcznie ok. 50 euro, bez podatkowo.

Następnie na prawko sobie sprzedaje gry na allegro - podliczyłem w ciągu pół roku 6600zł
I kilka na lewo prywatnie usłóg na 1700zł.

Wszystkie moje finanse mogą Coś mi zrobić?
 
Witam, ostatnio miałem wjazd do domu, kilku panów z skaróbówki. Nie było mnie w domu, zostawili pismo, że mam tydzień na stawienie się do skarbówki z wszyskti papierami dotyczących moich finansów.
I mam pytanie takie:
Zarabiam na OTSach co miesiąć 1000zł z smsów, 250zł z przelewów - lecz nie wiem czy legalnie to podchodzi, nic sam do skarbówki nie odporwadzam (ale chyba to robi homepay?) lecz z przelewów na 100% nie, co z nimi?
A także paypal miesięcznie ok. 50 euro, bez podatkowo.

Następnie na prawko sobie sprzedaje gry na allegro - podliczyłem w ciągu pół roku 6600zł
I kilka na lewo prywatnie usłóg na 1700zł.

Wszystkie moje finanse mogą Coś mi zrobić?

najprawdopodobniej albo dostaniesz upomnienie i jakas kwote do uregulowania, albo hyc do paki :D
 
Po mału:
Zarabiam na OTSach co miesiąć 1000zł z smsów, 250zł z przelewów - lecz nie wiem czy legalnie to podchodzi, nic sam do skarbówki nie odporwadzam (ale chyba to robi homepay?) lecz z przelewów na 100% nie, co z nimi?
A także paypal miesięcznie ok. 50 euro, bez podatkowo.

To legalnie leci?
 
ciekawe kto Cie zaraportował, ja znam osoby co walą przekrętów w chuj masę i nic ;p stawiam że ktoś z allegro.
 
ciekawe kto Cie zaraportował, ja znam osoby co walą przekrętów w chuj masę i nic ;p stawiam że ktoś z allegro.
Na pewno ktoś z allegro, ale jak przyczepiła się skarbówka, to będą teraz wszędzie szukać - najmą dobre psy i do wszystkiego dojdą, więc sobie lepiej wszystkie zarobki poprzypominaj.
 
fajnie było, ale się skończyło

takich jak ty ogląda się na national geographic/discovery
 
Back
Top