• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skonfigurowanie serwera dedykowanego [LINUX]

Status
Not open for further replies.

Sord Drut

Caste
Joined
Jan 13, 2010
Messages
126
Reaction score
0
Location
Poland
Witam.
Bez zbędnego ględzenia:
Szukam osoby, która skonfigurowałaby mi serwer dedykowany na Linuxie. Chyba wiadomo o co chodzi, chciałbym mieć dostęp do serwera najlepiej przez FTP i oczywiście mieć tam zaintalowanego XAMPPa. Na konfiugracji OTSa sie troche znam, ale Linux jest mi zupełnie obcy... Oczywiśćie płacę, cena do uzgodnienia, najlepiej, aby zainteresowany miał jakiś komunikator głosowy - najlepiej ventrilo by móc się konkretnie dogadać.

Pozdrawiam i czekam na oferty :p
 
Jestem lepsiejszy.
Nginx
PHP
FTP(PO CHUJ ALE DOBRA)
Zdalny jak kcesh?(PO CHUJ ALE DOBRA)
MYSQL
PHPMA
FIREWALL(by loleslaf 10zł)
Gesior Acc :)
Kompilacja
Kontakt PM
Nie korzystaj z usług betasyfa
Bugas jest zadowolony z mojej pomocy :)
 
Last edited:
2070562 ja jestem najlepsiejszy slodziak na swiecie, i najtanszy ! PISZ
 
Witam.
Bez zbędnego ględzenia:
Szukam osoby, która skonfigurowałaby mi serwer dedykowany na Linuxie. Chyba wiadomo o co chodzi, chciałbym mieć dostęp do serwera najlepiej przez FTP i oczywiście mieć tam zaintalowanego XAMPPa. Na konfiugracji OTSa sie troche znam, ale Linux jest mi zupełnie obcy... Oczywiśćie płacę, cena do uzgodnienia, najlepiej, aby zainteresowany miał jakiś komunikator głosowy - najlepiej ventrilo by móc się konkretnie dogadać.

Pozdrawiam i czekam na oferty :p
Ja tak nie umiem ;/
 
Huja nie będzie udp flood!!
On nawet jeszcze nie kupił maszyny.
 
jakby byl z falani nie pisal by glupich tematow typu jak skonfigurowac dedyka itp
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top