• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skrypt - items na 1 sqm

Status
Not open for further replies.

stellmach11

New Member
Joined
May 28, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Witam, czy ma ktos z was skrypt ktory będzie blokował items na 1sqm? czyli ze np moze byc tylko 100 items na 1sqm ? dlaczego chce tego skrypta? ponieważ jest skrypt na elfie który w ciągu paru sec potrafi rzucic na ziemie 1-3k items na ziemie i serwer wtedy sie lagg a gdy robi sie clean to lagg 15min i debug ; /
 
stellmach11 kup donatora i sciagnij tfs 0.4
to wszystko tam jest
 
@up: ale nie dziala na normalne sqm, chroni tylko przed wywalaniem on smieci z dp i kladzeniu tego w chatce
 
c++?
Analogicznie do pierwszego, czyli maxItemsPerPzTile, tylko bez sprawdzania czy jest pz...
 
pomocy! mam już tfs 0.4 ale tam nic nie ma ... nadal mozna rzucac items..
 
Jak masz :
maxItemsPerPZTile = 60
maxItemsPerHouseTile = 30

to dodaj sobie trzecią linijkę
maxItemsPerTile = 60

i będziesz miał po sprawie potem pozostanie Ci jedynie sprawdzenie czemu to nie działa i naprawieniu "błędu"

REP REP :D


taki joke
 
Jeżeli posiadasz 0.4 to napisz w dziale donatorów, jeżeli go otrzymałeś nie legalnie WYPIERDALAJ i radź sobie sam.
 
hahahah nie polecam mieć deva bez donatora bo mnie już raz znoobili tak bo zajebałem silnik :D
 
Nie rozumiem po co ludzie którzy nie mają donatora korzystają z deva (o ile się nie mylę cały czas wychodzą jakieś "poprawki" do silnika i są udostępniane dla donatorów. Ja wolałem poczekać na oficjalną wersje silnika wtedy przynajmniej wiedziałem że została ona sprawdzona i posiada diametralnie mniej bugów a wszystkie problemy związane z działaniem silnika zostały naprawione podczas testów.

Wiec można albo kupić donatora i pomóc w testowaniu jego najnowszej wersji ze wszystkimi poprawkami albo korzystać z oficjalnej wersji z forum.

No można też ukraść silnik nie mieć do niego poprawek i spamować forum że nie działa to czy tamto.
 
@Up
A ja nie jestem testerem, bo nie używam 0.4, ani nie posiadam postawionego serwera : ). Stwierdziłem, że jak nie chce mi się uczyć choćby .lua i php, to koniec zabawy z open tibia. Donatorem jestem z czystego wspierania otlandu i theforgottenserver.
@Topic
Zapłać legolasowi lub donatorka wykup.
 
Pewnie ma serwer iriany, co sasir wystawił. To był dev nie?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top