• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skrypt oraz blokada? (LEF look)

GarQet

Own3d!
Joined
Feb 10, 2009
Messages
1,381
Solutions
14
Reaction score
81
Czy jak mam server TFS 3.2.0, i ustawilem w configu "world type= pvp enforced" to gdzie mogę zmienić blokadę na dostawanie lvl'a?
Chodzi mi oto że, jak jest 59lvl i zabija 50lvl'a to nic expa nie dostaje, ale jak np: gracz ma 57lvl i zabija 50lvl'a to dostaje lvl, jest bariera że nie dostaje się lvl'a od mniejszego o 8lvl gracza. Jak to zmienić na 15?
Jeśli ktoś inny wie, to także proszę o pomoc.

Zrobiłem własny skrypt ale mi nie działa, bo nie zmienia sie rączka, chodzi mi o:
Jak klikniemy na dźwignię to kasuje się zejście w dół (id- 410)(pozycja tego zejścia: {x = 1080, y = 1113, z = 6}), jak klikniemy na nią 2 raz to ukazuje nam się zejście (id -410) (pozycja; {x = 1080, y = 1113, z = 6})
Jest ktoś w stanie pomoc?
 
Czy jak mam server TFS 3.2.0, i ustawilem w configu "world type= pvp enforced" to gdzie mogę zmienić blokadę na dostawanie lvl'a?
Chodzi mi oto że, jak jest 59lvl i zabija 50lvl'a to nic expa nie dostaje, ale jak np: gracz ma 57lvl i zabija 50lvl'a to dostaje lvl, jest bariera że nie dostaje się lvl'a od mniejszego o 8lvl gracza. Jak to zmienić na 15?
Jeśli ktoś inny wie, to także proszę o pomoc.

Zrobiłem własny skrypt ale mi nie działa, bo nie zmienia sie rączka, chodzi mi o:
Jak klikniemy na dźwignię to kasuje się zejście w dół (id- 410)(pozycja tego zejścia: {x = 1080, y = 1113, z = 6}), jak klikniemy na nią 2 raz to ukazuje nam się zejście (id -410) (pozycja; {x = 1080, y = 1113, z = 6})
Jest ktoś w stanie pomoc?

wklej skrypt?
 
1. Nie mam już jego, ale jak pisałem wczęsniej to koleś jakiś dałmi taki:
function onUse(cid, item, frompos, item2, topos)
local trapdoor = getThingfromPos( {x = 1080, y = 1113, z = 6, stackpos = 1 } )
local GROUND_TO = 920
local GROUND_FROM = 410

if item.uid == 1000 and item.itemid == 1945 then
doTransformItem( trapdoor.uid, GROUND_TO, 1 )
doTransformItem( item.uid, item.itemid + 1 )
elseif item.uid == 1000 and item.itemid == 1946 then
doTransformItem( trapdoor.uid, GROUND_FROM, 1 )
doTransformItem( item.uid, item.itemid - 1 )
else
doPlayerSendCancel( cid, "Sorry, not possible." )
end

return TRUE
end
Ale on też nie działa, poza tym nie wiem co mam gdzie powstawiac.

2. A umie ktoś z tą blokadą też pomoc?
 
Odświerzam.
Czy jak mam server TFS 3.2.0, i ustawilem w configu "world type= pvp enforced" to gdzie mogę zmienić blokadę na dostawanie lvl'a?
Chodzi mi oto że, jak jest 59lvl i zabija 50lvl'a to nic expa nie dostaje, ale jak np: gracz ma 57lvl i zabija 50lvl'a to dostaje lvl, jest bariera że nie dostaje się lvl'a od mniejszego o 8lvl gracza. Jak to zmienić na 15?
Jeśli ktoś inny wie, to także proszę o pomoc.
 
Odświerzam.
Czy jak mam server TFS 3.2.0, i ustawilem w configu "world type= pvp enforced" to gdzie mogę zmienić blokadę na dostawanie lvl'a?
Chodzi mi oto że, jak jest 59lvl i zabija 50lvl'a to nic expa nie dostaje, ale jak np: gracz ma 57lvl i zabija 50lvl'a to dostaje lvl, jest bariera że nie dostaje się lvl'a od mniejszego o 8lvl gracza. Jak to zmienić na 15?
Jeśli ktoś inny wie, to także proszę o pomoc.

napisz sobie skrypt z funkcją onKill()-(ta funkcja by expa nie dawała, jeśli potrafisz anpisać skrypt), bądź onAttack(), aby gracz nie mógł atakować mniejszych lvli o jakąś wartość z przelicznika :)
 
Ale mi chodzi że już chyab jest gdzies taki skrypt i chce zlikwidowac ta blokade, ale nie wiem gdzie.
 
stackpos = 0

moj blad ;) zamien stackpos z 1 na 0 i powinno smigac.
 
Co tu jeszcze robisz?

@Topic:
A gdy 51 zabija 50 to dostaje expa?

Tak dostaje, jak 60 zabija 50 to nie dostaje, za conajmniej 53 dostanie expa, za mniejszego nie, wszedzie jest takjakby 8- i 8+ czyi jak mam 72lvl to nie moge bic 80+ i -64. Zawsze jest ta 8, jesli gracz ma mniej lvl o 8 lub wiecej to za niego nic expa sie nie dostaje przy zabiciu.
 
Back
Top