• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skrypt

Poufny

Zmien ten Avatar chuju
Joined
Jun 13, 2009
Messages
130
Reaction score
0
Location
Poland /\_/\
Witajcie ;)
Szukam skryptu, ze po przycisnieciu daneego przedmiotu, tu [takie swiecace gwiazdki ;d] odregeneruja nam sie softy buty, i ososbny skrypt do regenreracji fire boots. Rowniez prosil bym cos podobnego, tylko rozni sie tym, ze dam nam cale hp, i mane! :p

Tyle, ale ja wymagajacy ;(
 
Code:
function onUse(cid, item, frompos, item2, topos)
local stare = 6530
local nowe = 6132
if doPlayerRemoveItem(cid,stare,1) == TRUE then
doPlayerAddItem(cid,nowe,1)
doPlayerSendTextMessage(cid,MESSAGE_EVENT_ADVANCE, '(C)Hapaj nowe softy!')
else
doPlayerSendTextMessage(cid,MESSAGE_EVENT_ADVANCE, 'Nie masz starych softow!')
end
end
Tak trudno przerobic sobie talkactions?
 
Last edited:
@zdzisiu aka mistrz open tibii:
Po co Ci pozycja?
 
Aaa nie dalem effektu ;p
Zreszta przerabialem talkactions na szybko nawet tego nie testowal.

btw.Musisz byc taki?
 
Aaa nie dalem effektu ;p
Zreszta przerabialem talkactions na szybko nawet tego nie testowal.

btw.Musisz byc taki?

No a myslisz, ze ja wszystko co pisze na PB to testuje? Nein, ale zmiennej niepotrzebnej bym raczej nie robil... Pozatym robiac efekt moglbys uzyc zmiennej przekazywanej przez header onUse.

btw. Taki juz jestem :wub:.
 
Moglbys tez usunac zmienne z ID bootsow i bezposrednio w funkcji je wpisac, bo po co masz cos definiowac jesli tylko raz tego uzyjesz ;|.
 
Moze i bym mogl jednak nie wiem czy inteligencja autora tematy pozwoli na odszukanie ID butow w skrypcie, aby zmienic je gdyby mial inne/chcial zmienic na firewalki, przebiegle, prawda?
 
Moze i bym mogl jednak nie wiem czy inteligencja autora tematy pozwoli na odszukanie ID butow w skrypcie, aby zmienic je gdyby mial inne/chcial zmienic na firewalki, przebiegle, prawda?

To wtedy bylby jego problem, ze jest debilem.
 
Back
Top Bottom