• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skuter

Status
Not open for further replies.

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
Witam, niedawno tzn. jakieś 2 lata temu se kupiłem skutera.. tera w niego troche wyłożyłem, żeby śmigal szybciej itd. No i chciałem w końcu zarejestrować i okazało się, że zgubiłem te papierki potrzebne, ot co. A mam już dość spierdalania w lasy, bloki jak mnie próbują zatrzymać, więc pytam ile tak na oko mandatu jest za brak rejestracji, ubezpieczenia i uprawnienia do prowadzenia : D
 
50 ? , wolisz dostac mandat niz spierdalc w bloki ?, w sumie fajna zabawa i troche adrenalinki :D
no do tej pory spierdalałem, ale tak se myśle, że jak będę jechał gdzieś gdzie nie ma bloków, lasu, tzn. wyjade za miasto to będzie lipa, więc wole się dowiedzieć ile będzie mnie kosztować jak mnie złapią... ;D
 
Za brak każdego z dokumentów jest jednak karany mandatem w wysokości 50 złotych. W przypadku gdy kierujący pojazdem nie posiada prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i dokumentu potwierdzającego obowiązkowe ubezpieczenie OC mandat wynosi 150 złotych.

Kara za jazdę samochodem bez kompletu (czyli dwóch!) tablic rejestracyjnych nie jest ujęta w taryfikatorze, policjant może więc ukarać kierowcę mandatem w wysokości od 20 do 500 złotych. Regułą jest też zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

c'nie, nie wiem, nie umiem szukac
 
a jeżeli w ogóle się nie ma dowodu rejestracyjnego i dowodu ubezpieczenia OC? bo takowych skuter nie posiada jeszcze... :D
 
To Ci najprawdopodobniej zabiora skuter na parking policyjny.
 
a jeżeli w ogóle się nie ma dowodu rejestracyjnego i dowodu ubezpieczenia OC? bo takowych skuter nie posiada jeszcze... :D

za brak OC to masz bodajże 3k zł kary, a mandat osobno ;d
 
na huj na części ? kupuje skuter jakiś rozjebany z papierami podmienia i done ; >
 
oj tam, już lepiej uciekać. : D


#2up
mam yamahe aerox. :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top