• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skuter

Status
Not open for further replies.
Jak już jesteśmy przy skuterach - możesz ją polecić?

no pewnie, że mogę, świetnie śmiga, dotrzyj, dokup kilka lepszych części i co ważne cylinder 70cc i będzie marzeniem. : D
 
Last edited:
ta mandat 3000tyś + Laweta + Parking strzeżony :) naleci
A co do cylindrów, to do 50 nie opłaca się wpierdalać np: 70.
Bo długo nie pojezdzisz. Jak ktoś tak bardzo uparcie chce, to niech kupi pierścienie tłok i tyle starczy =)
 
Powiedz mi jakie papierki zgubiłeś? Bo nie ma takich, które uniemożliwiły by Ci rejestrację.
Wszystko można odtworzyć.

Idź do urzędu do wydziału komunikacji(tam gdzie rejestrujesz) i zapytaj co w takim wypadku zrobić. Najprościej ;]
 
A ja w tym temacie daje reklamę

SPRZEDAM YAMAHE AEROX, 3tyś. więcej info na priv.
 
hehe ale to jest do yamahy :p a nie do skutera :eek:

@up no fakt nie wpadłem na to nawet może kupić papiery :p

Do skutera człowieku, aerox, jog itd.:peace:

#sherlok

aeroxa mogę nawet i ja Ci polecić, jeżeli chcesz jeszcze mieć lepsze osiągi to cyl malossi 70ccm, jakieś rolki i może być wydech tecnigas next r
 
Zależy z jakiej przepaści albo po jakiej nawierzchni
 
To jak on uciekał lol

Zgaduje, że wcale nie uciekał xD
Znam tylko dwa przypadki gdy policja kontrolowała 50/125 w mieście, raz typ na tzr 125 skrócił sobie drogę i jechał pod prąd, a innym razem typ wyprzedzał skuterem na moście, na podwójnej ciągłej. Jak nic nie robisz to nikt Cię nie zatrzyma.
 
Zgaduje, że wcale nie uciekał xD
Znam tylko dwa przypadki gdy policja kontrolowała 50/125 w mieście, raz typ na tzr 125 skrócił sobie drogę i jechał pod prąd, a innym razem typ wyprzedzał skuterem na moście, na podwójnej ciągłej. Jak nic nie robisz to nikt Cię nie zatrzyma.

ewentualnie HA WU DE PE (nowadays: JP) do okna radiowozu i długa miedzy bloki.


W polsce policja ma takie wozy, ze na rolkach bys im uciekl, heh.
Te Vectry z silnikiem 3.2 :< można pozazdrościć, widziałem jak rozbili taką na moście :)

EDIT: http://w428.wrzuta.pl/film/61MCt4nIBYr/cbr_vs_vectra_3.2_poscig
 
Last edited:
Te Vectry z silnikiem 3.2 :< można pozazdrościć, widziałem jak rozbili taką na moście :)

A ja widzialem taka jak dawala koledze mandat :<
 
ewentualnie HA WU DE PE (nowadays: JP) do okna radiowozu i długa miedzy bloki.



Te Vectry z silnikiem 3.2 :< można pozazdrościć, widziałem jak rozbili taką na moście :)

EDIT: Wrzuta.pl - CBR vs Vectra 3.2 poscig

Za takie cos to chyba odbiora mu prawko.

Po Londynie jezdzi kilka typow radiowozow, najczesciej spotykane to Vauxhall Vectra i BMW m5, raz widzialem tez labhorgini gallardo, ale to juz chyba tylko na pokaz bo jaki sens takiego wozu policyjnego. :huh: A poscigu to jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zobaczyc, tutaj to w ogole tak wszyscy spokojnie jezdza ze az nudno. Raz na ruski rok zobaczysz kogos wyprzedajacego. Z jednej strony dobrze.
 
Za jazde bez prawka dostaniesz 500 zł(sam dostalem za jazde full crosem po drodze publicznej:huh:) za brak dokumentów jest 50 zł, za ujezdzanie pojazdem nie zarejetrowanym 500 zł laweta i parking policyjny. Osobiscie nie polecam, za jazde bez prawka mialem duzo problemow miedzy innymi odroczenia prawo jazdy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top