• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sluchawki

Mr Zool

New Member
Joined
Jul 5, 2012
Messages
216
Reaction score
2
Dostalem 2 lata temu super sluchawki "creative" ... kabel sie wyrobil.
Chcialbym wymienic caly kabel, czy w jakims sklepie to zrobia?

sluchawki kosztowaly 100-150zl... wiec sens jest.
Jeszcze druga sprawa. W sluchawkach jest wejscie na mikrofon (doczepiany) czy jest mozliwosc dokupienia kabla pod wejscie do mikrofonu ?
 
Miałem podobny problem, wybrałem się do sklepu i kupiłem najtańsze słuchawki z dosyć dobrym kablem. Następnie przełożyłem kabel z nowych(szitowatych) słuchawek do tych starych(lepszych) <potrzebna lutownica>.
 
Trochę się znam na elektryce i przewodu od słuchawek nie jesteś w stanie polutować gdyż:
-druciki są bardzo cienkie
- każdy drucik jest pokryty materiałem izolacyjnym (beztlenowym)

Jedyne co się da zrobić to połączyć nowe przewody od słuchawek za pomocą tulejek. ;)
 
Last edited:
W takim razie nie wiem jakim prawem moje działają :p
Pamiętaj jak na wszelakich forach pisali, że nie dam rady zmienić gniazda usb w laptopie za pomocą lutownicy transformatorowej, udało mi się i na dodatek gniazda działają do dziś.

@tutaj pewien majsterkowicz udowadnia, że się da
 
Last edited:
Trochę się znam na elektryce i przewodu od słuchawek nie jesteś w stanie polutować gdyż:
-druciki są bardzo cienkie
- każdy drucik jest pokryty materiałem izolacyjnym (beztlenowym)

Jedyne co się da zrobić to połączyć nowe przewody od słuchawek za pomocą tulejek. ;)
gówno się znasz na elektryce w takim razie :) Robiłem recabling swoich starych panasoniców z 6 razy :)
 
Trochę się znam na elektryce i przewodu od słuchawek nie jesteś w stanie polutować gdyż:
-druciki są bardzo cienkie
- każdy drucik jest pokryty materiałem izolacyjnym (beztlenowym)

Jedyne co się da zrobić to połączyć nowe przewody od słuchawek za pomocą tulejek. ;)

Wyrobił mi się kabel od myszki... Splotka chyba 6 żyłek. Cieniutkie jak włos na dodatek właśnie z tymi powłokami izolującymi. Jakoś myszka działa do dzisiaj. Jedyną jej wadą jest, że nie ma teraz takiej ozdóbki przy wejść kabla w myszkę. Lutownica w rękę i do roboty.
 
Back
Top