• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Smartphone

Status
Not open for further replies.

sn3ejk

This account is inactive.
Joined
Nov 16, 2011
Messages
2,121
Solutions
1
Reaction score
145
Cześć.
Szukam sobie telefonu, i oczywiście nie odbyła by się bez waszej opinii - bo niektórzy z was mają naprawdę dużą wiedzę na tematy ogólne.

Przejdźmy do moich oczekiwań: telefon w cenie około 500 złotych, Android 4.1. To są główne parametry, do tego chciałem aby działał szybko, bez zacięć i podobnych jazd. Ja osobiście znalazłem tylko Sony Xperia Tipo, która podobnież jest dobra - choć ekran telefonu jest średni oraz przy dużej ilości śmieci na telefonie może się przycinać.


Dobry wybór? Czy może znacie coś lepszego?
Czekam na odpowiedzi i dziękuje :]
 
S Galaxy mini II
Więcej mi nie przychodzi do głowy.
Co do xperii miałem do czynienia z wcześniejszym modelem i zacinał się mini II teraz mam i powiem że się mniej zacina.
Twój wybór ale telefon jest ogólnie dobry a galaxy sprawdzony.
 
Też myślałem nad S Galaxy mini II, ale nie spełnia on moich głównych założeń - nie ma Androida 4.1.
 
SGS, HTC Desire.

Najlepsze bebechy w swoim przedziale cenowym, musisz polować na używki-okazje jeżeli 500 zł to ostateczny próg cenowy.
 
Last edited by a moderator:
Najlepsze bebechy w swoim przedziale cenowym, musisz polować na używki-okazje jeżeli 500 zł to ostateczny próg cenowy.
Interesują mnie tylko nowe telefony.
 
Proste, za 500zł nie znajdziesz nic w twoim przedziale oczekiwań.

Przykro mi ale ktoś to musiał powiedzieć.
 
Znalazłem już Sony Xperia Tipo, na pewno jest ich więcej.
 
500 zł, nówka z dobrze działającym ICS? W takim razie zgadzam się z Keramem :)
 
Podobno ten Sony ma za mały ekran jak dla ciebie... No i przy dużej ilości syfu się zacina (sam tak powiedziałeś) - to albo ja źle rozumiem, albo ty zmieniłeś teraz zdanie co do swoich parametrów telefonu.

Chociaż powiem ci tak, KAŻDY telefon androida po jakimś czasie chodzi już znacznie wolniej... Ja miałem Samsunga Galaxy S 1 - po roku aparat jedno zdjęcie robił kilka sekund... Teraz mam Sony Xperia Arc S - mam go już pół roku i też zauważyłem, że trochę wolniej chodzi niż na początku ale to nie jest duża różnica (bardzo jestem z niego zadowolony).
 
Chociaż powiem ci tak, KAŻDY telefon androida po jakimś czasie chodzi już znacznie wolniej... Ja miałem Samsunga Galaxy S 1 - po roku aparat jedno zdjęcie robił kilka sekund... Teraz mam Sony Xperia Arc S - mam go już pół roku i też zauważyłem, że trochę wolniej chodzi niż na początku ale to nie jest duża różnica (bardzo jestem z niego zadowolony).

FullWipe i problem rozwiązany, chyba że coś ze sprzętem.
 
Podobno ten Sony ma za mały ekran jak dla ciebie... No i przy dużej ilości syfu się zacina (sam tak powiedziałeś) - to albo ja źle rozumiem, albo ty zmieniłeś teraz zdanie co do swoich parametrów telefonu.
Tak, tak napisałem. Spełnia on moje dwa główne założenia - Android 4.1 i cena ok. 500 zł. A jakbym powiększyć granicę do 600 zł?
 
Ale przecież możesz zaktualizować do androida 4.1 ?
 
Ale przecież możesz zaktualizować do androida 4.1 ?
To pytanie, czy twierdzenie? Nie wiem czy mogę, i nie wiem jak to się robi.
 
Z tego co wiem w jednych się da a w 2 trzeba telefon rootować.
 
To pytanie, czy twierdzenie? Nie wiem czy mogę, i nie wiem jak to się robi.

Prawda jest taka, że ICS'a możesz wgrać na prawie każdy telefon z andkiem, wystarczy go zrootować i wgrać nieoficjalny soft z np. xda. Nie wypuszczanie ICS'a na starsze modele to czysty marketing bo mimo że by działał to oni nie dają. Dlatego trzeba się bawić nieoficjalnie ;)
 
Posiada ktoś może Samsung Galaxy ACE 2 lub ma jakąś o nim opinie??
 
Ja piszę właśnie z SGSa I, używka kosztuje coś koło 500zł i w tej cenie to najlepszy telefon z stosunkiem parametrów do ceny
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top