• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

smażenie

Status
Not open for further replies.

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
Siema, próbuje zrobić obiad, jako, że to pierwszy raz znalazłem przepis na placki jakieś, git zrobiłem to wszystko, ładnie na patelni rosną itd. tylko jest problem taki, że z zewnątrz są OK! a w środku surowe... co ja robię nie tak?
 
Musisz do ciasta które przygotujesz dolać 2 łyżki oleju, wtedy rozprowadzą się one równomiernie na patelnie i będą dobrze smakować. Aha i nie napierdalaj 2kg ciasta na jeden placek tylko cieniutko.
 
Robisz ciasto z mlekiem czy wodą ? Bo od tego też dużo zależy.
 
Robisz ciasto z mlekiem czy wodą ? Bo od tego też dużo zależy.
z maślanką, potem trochę wjebałem za dużo mąki, a, że maślanki już brak to dodałem kapkę mleka ;)
 
Jeżeli chcesz z mlekiem to nie samo mleko bo będą zbyt gęste, dodaj pół szklanki wody a maślanki nie używaj aha jeszcze pamiętaj żeby posolić trochę.
 
Jaki kitchenfail, bo inaczej tego nazwać nie można.

jak-sie-kurwa-smazy-te-placki-pl-ffffff
 
student nie jada tak burżuazyjnych dań, a jeżeli by takie jadł to robione w czajniku.

A gdzie to macie taki luksus że robicie sobie dania w czajniku?

@temat

Z początku też tak miałem, ale już przywykłem do surowych, albo rozkrajałem je na pół i na żelazko aż miałem 2 placki z jednego. Opanowałem clone system.
 
chłopaki ja nie jestem studentem, chciałem po prostu zjeść coś ciepłego <brzuszek_pajacyk.pl> ; /
 
chłopaki ja nie jestem studentem, chciałem po prostu zjeść coś ciepłego <brzuszek_pajacyk.pl> ; /

W porządku. Zawsze do usług, studenci na kuchni znają się lepiej niż Paskal Brodnicki czy jak mu ;].
 
Ciensze placki i mniejszy ogien a dluzej smazyc. Dziekuje dobranoc i nic nie trzeba zmieniac w przepisie. Ile ty masz lat ze nie umiesz usmazyc plackow?

PS
jak tak rosna to nastepny razem mniej proszku do pieczenia...
 
a od kiedy do plackow sie sypie proszek do pieczenia? :OOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Ciensze placki i mniejszy ogien a dluzej smazyc. Dziekuje dobranoc i nic nie trzeba zmieniac w przepisie. Ile ty masz lat ze nie umiesz usmazyc plackow?

PS
jak tak rosna to nastepny razem mniej proszku do pieczenia...

Rozpierdala mnie to że w każdym temacie każdego pouczasz a do ciasta na placki dodajesz proszek do pieczenia.
btw. w Twoim poście brakowało "ja jebe dowidzenia"
 
polecam robic nalesniki robione na suchej patelni /teflonowej oczywiscie/ wedlug pierwszego przepisu z google. Zajebioza, chyba kazdemu noobowi powinny wyjsc...


a od kiedy do plackow sie sypie proszek do pieczenia? :OOOOOOOOOOOOOOOOOO

do hamerykanskich pancakes uzywa sie proszku do pieczenia i sody oczyszczonej. Fajna sprawa swoja droga
 
polecam robic nalesniki robione na suchej patelni /teflonowej oczywiscie/ wedlug pierwszego przepisu z google. Zajebioza, chyba kazdemu noobowi powinny wyjsc...

Zajebioza na suchej patelni a potem skrobać.
Genialne milordzie.
 
Tak przy okazji, da się robić naleśniki w mikrofalówce? Bo nie sprawdzałem, ale jeśli się da to nawet oszczędność czasu =).​
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top