• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Śmierć Polish Native Chatboard

vindictus

Banned User
Joined
Jul 29, 2013
Messages
7
Reaction score
7
Mogę śmiało stwierdzić że ten board umarł. Błędem było banowanie ersia (aziego), chojraka, semiego, paxtona i masy innych użytkowników którzy współtworzyli nie tylko ten board ale przyczynili się do rozwoju całegu rynku ots, błędem było również podjęcie elfa na moderatora, błędem była dana zbyt duża wolność dla moderatorów tego boardu przez Mark'a, błędem również była zbyt duża restrykcja regulaminu dla stałych bywalców którzy faktycznie na zbyt dużo sobie czasami pozwalali (wszyscy chyba wiedzą o kogo chodzi), błędem były przenosiny 2 krotnie na inne silniki co przerzedziło szeregi tej społeczności, błędem okazał się system lajków co dla atencjuszy z tego boardu było powodem do gównodyskusji i sprzeczania się o głupoty żeby zaistnieć na forum, błędem było faworyzowanie co poniektórych użytkowników nad innymi, błędów była masa co przełożyło się na to że teraz już oficjalnie można powiedzieć, iż ten board nie istnieje, i nie mówcie błagam o tym że tibia staje się coraz mniej popularna bo dobrze zdajecie sobie sprawę że utworzyła się tu grupka ludzi którzy tu po prostu pomagali, bez powodu, za darmo, lubili swoje towarzystwo i dyskutowali na różne tematy, śmieszne jest to że w tym momencie jakieś 70% z tych zasłużonych owemu boardowi jest oczywiście dożywotnio zbanowanych.

W otsach robie od 2007, dziękuje wszystkim którzy na początku mojej przygody pomagali mi, mam tu na myśli paxtona, widneta, specjalista, chojraka aka diatha i setkom innych osób które przyczyniły się w rozwój a także śmieszków którzy w każdym temacie o bazie sql spamowali komendami truncate co spowodowało kilka śmieszniejszych dram (czytaj. koci)
 
no mniej więcej przez to upadł :D ale nie łódź się, że to była "zła decyzja Marka", on dobrze wie co robi, im mniej konkurencji dla niego, tym lepiej, nie ważne w jaki sposób z nią walczy
 
Kiedyś pisałem na temat banowania starych wyjadaczy, nawet nie pamiętam czy z tego konta. Także uważam, że było błędem ciągłe banowanie semi itp. Wg. powinni dostać kolejną szanse, i każde konto pernamentalnie zbanowane, powinno zostać odbanowane. Trochę śmieszne są te żelazne zasady na forum, to nie forum radia maryja ani polityczne, tylko forum gry. Ogólnie jestem jak najbardziej za odbanowaniem wszystkich, od semiego, aziego, starych kont nawet, lancqa itp po inwob choćby. Ktoś z nich może wróci i troche odbuduję się ten dział jakim jest Polish Board, bo aktualnie nie ma zbytnio po co tu wchodzić bo nic ciekawego się nie dzieję, równie dobrze można by było zamknąć PB bo i tak jest teraz bezużyteczny.
Na szybko pisałem, być może coś pojebałem, ew. później to zedytuje.
 
Nie czytałem całego bo mi się nie chciało ale jeszcze PB nie zginął kiedy my żyjemy.
 
@kentash
a po chuj odbanowywać inwoba, który tylko spoofował :(

A co do tych co są zbanowani, to wydaje mi się, że mieli milion innych kont i na żadnym jakoś nie pokazywali, że mają zamiar lepiej się sprawować, to nikt im mainów nie odbanował.
 
Ja piszę masę głupot i jakoś nie mam bana, więc to raczej nie wina Dona czy Elfa tylko użytkowników (nie mam z nimi żadnych układów, łapówek też nie dawałem). A wyzywanie Dona od pedofilii i wstawianie jego zdjęć z kutasem wklejonym w paincie przy ustach to lekka przesada.
 
A ja myślę, że duża część z tych co wymieniłeś dorosła i nie ma ochoty użerać się na tym marnym forum z bandą dzieciaków i wcale im się nie dziwie, bo na PB zostały same niewychowane, tempe dzieciaki które oczekują wszystkiego za darmo. A zakładane tematy jak i pisane posty są bezsensowne i nic nie wnoszą na to forum, wręcz zniechęcają do tego żeby choćby tutaj zajrzeć...


Tyle na temat, elo.
 
Jeszcze krótka informacja do Don Daniello, ja rozumiem że nie chciałeś żeby tu był burdel ale mam nadzieje że jesteś z siebie dumny, jesteś głównym powodem rozpadu tego boardu bo obserwuje go od baardzo dawna, nie ujawnię się ale mogę Ci powiedzieć jedno, jeżeli nie miałeś czasu na ten board to mogłeś oddać swoje stanowisko komukolwiek innemu kto nie robił by tu masowych banów dla najaktywniejszych, żałuję że jesteś na tym stanowisku a nie np. snejk który się tu przyplątał jakiś czas temu, chciał zmienić PB niestety po Twoich, Sammego i Elfa zabawach w 'dobrych' wujków internetu już było za poźno, za bardzo zniszczyliście tą społeczność, za co mam do Was żal.

Koniec końców straciliście szacunek mój jak i moich znajomych którzy tu gościli kilka lat temu, nasze prognozy były trafne, nie jesteście osobami odpowiednimi do zarządzania czymkolwiek.

Nie chciałbym wyciągać żadnych brudów bo to już i tak nic nie pomoże jest za późno.
 
Według mnie też ten lay odrzucił, ale ogółem silnik jest obcy większości ludzi w tym mi i osobiście wolałbym stary, poczciwy vb.
 
czemu ten super anon pisze o pb jak o zmarłej osobie

przecież to tylko forum, kilku userów odeszło, kilku przyszło
who cares...
 
Według mnie te bany są do kitu i bezsensowne,
na moje oko to można dać takiemu "Kowalskiemu" szansę a nie go banować, święta racja Vindictus. To raz, dwa na tym themie pisanie posta to jak lagi w Tibii.
Nie twierdzę że zły engine forum - ale zoptymalizujcie go :)
 
Back
Top